19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Černovice schytaly půltucet gólů

11

V neděli Jiřice doma sehrály zápas s Černovicemi, pro které to byl už druhý mač za víkend.

Jiřice hosty k brance nepustily

Jako favorit vstoupily do utkání Jiřice, které hned od počátku kreativně tvořily hru a z ukázkových nahrávek vzešly góly Sadského a Vincence. Hosté dorazili po páteční dohrávce v omlazené sestavě, šanci si v prvním poločase nevytvořili. Do konce prvního dějství skóre zvýšil Křepinský na 3:0. Domácí tak měli pohodlný náskok.

Do černovické sítě padly ještě další tři góly

Do druhé půle vešli lépe hosté, kteří měli deset minut převahu. Poté, co se Jiřice vzpamatovaly, začaly opět padat góly do černovické svatyně. Během pěti minut stihli domácí přidat další tři branky z brejků a centrů od lajny. Pár minut před koncem odpískal sudí v jiřickém vápně pokutový kop, když domácí hráč spadl na míč rukou. Penaltu proměnil Pravda a zkorigoval tak výsledek na konečných 6:1.