Lukáš Pěnka
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Sokol Černovice |
| 2017-2018 | TJ Spartak Staré Ransko |
| 2015-2016 | TJ Sokol Černovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:00 | Černovice - Budíkov | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:00 | Černovice - Čejov | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:00 | Černovice - N. Cerekev | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | N. Rychnov - Černovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Černovice - H. Cerekev | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Lukavec - Černovice | 4:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Černovice - Obrataň | 6:1 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Pacov B - Černovice | 9:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 18 | 1565 (ø 86,94) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 22 | 1978 (ø 89,90) | 4 (ø 0,18) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 22 | 1953 (ø 88,77) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 5 | 234 (ø 46,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 7 | 583 (ø 83,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 6 | 450 (ø 75,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 17 | 1399 (ø 82,29) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 14 | 1061 (ø 75,78) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 25 | 2120 (ø 84,80) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 14 | 1081 (ø 77,21) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 4 | 184 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




