Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
6. 12. 2021 18:32
A kde máte Jeřábka? Vždyť je to motor i řídící jednotka hry béčka a i v tom trápícím se áčku by byl ještě platný. Žádný lepší záložník v OP rozhodně neběhá.
23. 11. 2021 23:30
Jakožto člověk který aktivně sleduje fotbal v Pelhřimově, musím souhlasit z nominací Adama a Vopálenského, to je zcela zaslouženě a bez debat. Ke zbývajícím některým jménům mám ale trošku výhrady. V prvé řadě bych chtěl říct pro upřesnění, že se nejedná o nějakou kritiku nebo znehodnocení práce redaktora pana Šmída, ba naopak tyto stránku velmi zatraktivnil a reportáže i rozhovory jsou za mě výborné. Vím i že to není určitě jednoduché objektivně vybrat TOP 11-tku jmen a leckdy prostě nezbývá než jet podle čísel a statistik, vybírat z týmů v popředí a tak dále. Začnu už v brankovišti. Libor Chadim určitě je kvalitní brankář nutno ale říci , že má před sebou velmi ale velmi kvalitní sestavu která by s klidem konkurovala i ve vyšší soutěži a na jaře nás hodně potrápí. Za mě bych spíše zvolil a teď možná překvapím- ne Marka Dvořáka z Maratonu( který ale je také velice kvalitní gólman), ale Jana Brázdu z Červené Řečice. Už jen kvůli tomu, že Tatran nás připravil o body a právě gólman Tatranu na tom měl lví podíl, ale také kvůli nejedné nominaci do sestavy kola, a také nejednou se jeho jméno skloňuje v reportážích potažmo i v jiných hodnoceních co mám od soupeřů. Dále mi také chybí Filip Tomovič, který je dá se říct nadstandardní hráč Obrataně a ač to možná tak není vidět, v celkovém herním projevu Obrataně je velmi znát. Dále z Horní Cerekve Matěj Šimák- hráč divizního formátu má podle mě mít v sestavě podzimu svoje místo. Jako poslední bych určitě zvážil i nominaci Dominika Rážka z Lukavce, který je bezesporu jeden z nejlepších hráčů v soutěži a hodně zvedá hru Lukavce. Snad jsem Vás pane Šmíd neurazil, nebylo to tak vůbec myšleno. Nelze se zavděčit všem, tohle je jen a pouze můj vlastní názor. Děkuji za Vaši práci, určitě v tom pokračujte protože lidí jako Vy není nikde dost! S pozdravem Pepa Slanina
26. 11. 2021 23:24
Brázda brankář má být, ale já jsem topol že ?
10. 11. 2021 01:54
Změnil bych název na ,,Sestava mých kamarádů" . Jinak nevim jak to pan redaktor teda myslí.
26. 8. 2020 09:06
Dovedu si živě představit jak to v Radostíně vypadalo,protože to samé nám loni při zápase Radostín -Rozsochy předvedl "pan rozhodčí Šula "také...Jen s tím rozdílem ,že neodpískal penaltu ,ale nespočet standartních situací okolo vápna...(asi měl těch panáků o poločase loni méně)...Co dodat, tenhle arogantní frajer ,je ostuda rozhodčích....
26. 8. 2020 21:01
Jsem rádi že v tom nejsme samy,ale ten člověk musí mít v hlavě úplně nasráno když dělá tohle v soutěži kde vůbec o nic nejde a kluci to hrají s radostí
4. 9. 2020 10:27
Problém je, že tam není nikdo, kdo by ho kontroloval. A tak on se jde očividně taky pobavit. Nám to udělal ve Velké Losenici. Zranili se nám tam 2 hráči, urážel hráče atp. Pak jsem ho dořval v kabinách, až mě museli odtáhnout. Oficiální stížnost ani nemá cenu podávat..

Pak nám mával v Křižanově a topovej výkon. Takže pískat umí, ale dělá si z nás prdel.
22. 8. 2019 20:24
Martin Drdla
Dobrý den, od příštího kola by se sestava kola a hlasování o hráče kola mělo zase rozjet. Děkuji za dotaz a za pochopení.
21. 8. 2019 06:59
Zdravím, jen dotaz.
Sestavy kola už se nedělají ?
19. 4. 2019 21:37
Palec nahoru
10. 11. 2018 22:27
Kdy bude rozhovor pane Novotný? Děkuji.
11. 11. 2018 21:50
Lukáš Novotný
Rozhovor už je zveřejněn. Omlouvám se za zpoždění, o víkendu jsem nebyl online.
29. 8. 2018 22:24
Rozhovor jsem Šimonovi již zaslal na jeho Facebook. Mohu tedy poprosit kohokoliv z klubu TJ Sokol Černovice, kdo je se Šimonem v kontaktu, aby ho na zaslanou zprávu upozornil. Je totiž možné, že zpráva v rámci FB od cizího člověka se ne vždy zobrazí s upozorněním.
Děkuji.
28. 8. 2018 12:42
Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Sokol Černovice | Vysočina | Pelhřimov
Dobrý den. Vůbec mi nejde hlasování o nejlepšího hráče z mobilu. Tak nevím kde je chyba.
29. 8. 2018 21:25
Dobrý den. U mého mobilu (Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duos) se mi to také čas od času stane, problém však není u nás, ale nejspíš v prohlížeči. Po restartování aplikace Google Chrome zase všechno šlape jak má.
Omlouvám se za pozdní reakci způsobenou časovým vytížením, na druhou stranu, Šimon Paclík bezpečně vyhrál, takže o rozhovor s ním ochuzeni nebudete. ;)
22. 8. 2018 08:54
V uplynulém kole udrží 5 golmanu čisté konto a v sestavě kola se objeví golman který inkasuje 4goly a jeste k tomu je to autor stránek. At chytal jak chce tak to vypada hodne blbe a dost lidí na to taky tak kouka.....
Uprimne vybral si blke kolo na nominaci do sestavy......
22. 8. 2018 23:06
Tím se ale přece znova vracíme k jádru věci, kdy mi příde jako naprosto nelogické dávat dohromady sestavu kola na základě týmového úspěchu, jakým je počet nastřílených gólů, nebo těch inkasovaných. Hráč může za jeden zápas nastřílet třeba hattrick, všechny ale doklepne do odkryté brány po vynikající práci svých spoluhráčů, jinak zbytek zápasu hraje s prominutím h*vno. Pak by si podle statistik ze zápasu zasloužil nominaci, jenže v reálu by v sestavě kola prakticky neměl co dělat. Stejně tak je tomu i u gólmanů. Jak můžu vědět, že brankař s čistým kontem zachytal dobře, když nemám k dispozici report z utkání? Potom dojde k situaci, že bude v sestavě kola někdo, kdo se celý zápas jen vezl za bezvadně pracující obranou a budu zase číst hloupý komentáře z jiného tábora, jak sem tam moh vybrat někoho, kdo tam vlastně nemá vůbec co dělat, jelikož se za celý zápas ani jednou nepotkal s míčem a nebudu si to mít ani jak obhájit. Hráče bych vlastně vybral jen proto, že na světelné tabuli po 90 minutách svítila nula bez ohledu na průběh utkání. Tuhle svojí nominaci si já naopak obhájím, protože vzešla ze zpětné vazby od soupeřů, což má podle mě asi největší vypovídací schopnost. Jak jsem ale řekl, sám sebe do sestavy kola zvolím maximálně jednou za půl sezóny, vícekrát nikdy, na tom si zakládám. Pokud se ale i přesto najde někdo, kdo se přes tohle nepřenese, pak už můžu jedině doporučit Poutník ligu na fotbalunas.cz přestat sledovat úplně.
Sám můžu objektivně říct, že tyhle stránky vedu více než dobře. Sledovanost je na Okresní přebor na nadstandartní úrovni a k tomu asi jako jediný redaktor přidávám i svoje vlastní nápady, včetně grafického doprovodu, který si vytvářím sám ve svém volném čase a to jen proto, že mě to baví a chci aby to bavilo i lidi, který tyhle stránky pravidelně navštěvujou. Pokud jsou ale někde lidí, který vnímaj jednu nominaci za půl roku do sestavy kola nějak špatně a pobuřuje je, klidně je na mě můžeš odkázat. Názory lidí, kteří se za celou dobu existence těchto stránek na jejich chodu nepodíleli ani písmenkem si vždycky rád přečtu.
21. 8. 2018 20:33
Jak může byt v sestavě kola golman který dostane 4goly?
Trochu na zamyšlení toto!!!!!!
21. 8. 2018 22:06
Kvůli objektivitě hlasování a aby se neopakovaly případy, kdy předchozí redaktor do sestavy kola vybíral opakovaně sám sebe, nominují hráče zápasu z týmu TJ Sokol Plačkov většinou soupeři, pro snad uspokojivější vysvětlení,proč nominace dopadla zrovna takhle doporučuji kontaktovat některého z členů klubu SK Jiřice. Svoje ego si touhle soutěží nemastim. Řek bych, že to ani nemám zapotřebí, naopak mám na svědomí jednu z nejlépe fungujících soutěží na fotbalunas.cz, a to nejen díky tomu, že si veškerý grafický obsah, který je tady, nebo na FB vytvářím sám, ale i dělám vše proto, aby byla zachovávána co nejvyšší míra objektivity. To, že se na pravidelném zasílání reportů i přes aktivně fungující zpravodajství ze soutěže podílí pouze 5 týmů ze 14 situaci taky neusnadňuje, protože se dá jen těžko do sestavy kola vybrat hráč na základě ničeho. K tomu je zkrátka report potřeba, aby se nějaká nominace dala vůbec dát dohromady.
Pokud bych se ale měl držet této logiky, tedy dávat dohromady sestavy kola na základě inkasovaných, respektive vstřelených branek, pak by se jmenovitě výhra v této anketě vyhnula v loňské sezóně třeba i takovému Adamovi Popelkovi z kádru Žirovnice, který na svou nominaci dosáhl díky skvělému individuálnímu výkonu v utkání s SK Obrataň, přestože jeho tým inkasoval hned 5 branek, nebo takový případ dává náhle větší smysl?
22. 8. 2018 05:24
No v něčem pravdu máš to souhlas, ale uprimne jako autor stranek by si v sestave byt asi nemel. Věřím ze neni jednoduchy dávat sestavy dohromady kdyz nektere týmy nekomunikuji.
Uprimne jak bys delal sam ze sebou rozhovor? To by bylo zajimavy...
22. 8. 2018 06:24
Ostatně proto ani svou nominaci nesdílím mezi lidi a ani sám pro sebe nehlasuju. To, že mi přesto tentokrát hlasy posílá někdo až v takovéhle míře, že sem zapojenej do boje o první místo sám nechápu. Navíc v sestavě kola je objevuju nanejvýš jednou za půl sezóny a to pevně věřím že není číslo, kterým bych měl tuhle anketu znehodnocovat.
16. 6. 2018 12:38
Za svejma slovama si stojim. Ať už tam byl gólman brzo, nebo pozdě, vždycky záleží na útočníkovi, jestli se rozhodne zbytečně riskovat zdraví svoje, nebo brankaře, který při výběhu nemá kam uhnout, nebo je schopen si v souboji poradit a vyhnout se střetu. Zvlášť, když Tomáš ze souboje vyšel s otevřenou zlomeninou, tak to asi úplně standartní souboj nebyl. Tim spíš, když pak ještě přišlo na řadu urážení a nadávky směrem k vážně zraněnému brankaři, tak to leccos o inteligenci a způsobu hry útočníka vypovídá. Pak je samozřejmě případ sám o sobě i rozhodčí Tůma, o němž he známo všeobecně, že dělá zle všude, kam příde a za ten incident je nepřímo odpovědný i on, protože kdyby se zápas tolik nevyhrotil, jen těžko by k takovému souboji došlo.
12. 6. 2018 01:50
Dobrý den, jak můžete napsat vůbec něco takového, když neznáte podrobnosti, nebyl jste na zápase a vyslechnete si dle vašeho příspěvku jen jednu a to dost neobjektivní stranu? Tak za prvé, je mi hrozně líto a věřte mi, nebyl to pěkný pohled, to co se stalo brankáři - TJ Tatran Červená Řečice. Doufám, že se dá brzo dohromady a přeji mu hodně štěstí! Každopádně musím zareagovat na to, co zde čtu. Neznám hráče Lukavce, ani hráče Řečic, na zápas jsem se byl podívat dá se říci náhodou. Za druhé, abych trošku objasnil co se vůbec stalo? Něž došlo k té nešťastné události, stojí za zmínku hlavně nezvládnuté utkání ze strany sudího, ten utkání zvládal tak cca do 60 min., protože tam se právě rozhodovalo, dle mého názoru o osudu utkání. Po sporných momentech, vběhl na hřiště místní značně podnapilý fanoušek se skleněnou lahví od piva, poté začal nejdříve ohrožovat a vyhrožovat fyzickou likvidací pomeznímu, pak napadl hráče Lukavce a nakonec i rozhodčího, což by normálně v jiných soutěžích znamenalo ukončení zápasu. Rozhodčí se po váhání jestli zápas ukončit, nebo nikoliv rozhodl špatné a zápas po asi 5 minutách nechal pokračovat, což si myslím, že byla fatální chyba. Dále stále docházelo ze strany domácích příznivců ke slovním útokům, hlavně na hlavního a pomezního rozhodčího. V 80 minutě přišel, ten nešťastný okamžik, v souboji o míč, kde byl domácí brankář pozdě, hostující hráč ve skluzu nejdříve zasáhl balón a pak přišel střet právě s brankářem domácích. V žádném případě to nebyl úmyslný a už vůbec ne brutální zákrok jak píšete. Musím však souhlasit, že hostující hráč předvedl poté opravdu nízké IQ, protože místo toho, aby se gólmana zeptal jestli je ok, tak se mu ještě vysmál, toto bylo jasné nesportovní chování a měla přijít okamžitě červená karta, takže sudí zase bohužel selhal. Regulérní gól, který hlavní rozhodčí nejprve uznal, tak po vběhnutí domácích fanoušků, strkání do sudího hráčem z řad domácích a výhružkám opět fyzické likvidace jak na adresu rozhodčího, tak na adresu hráčů Lukavce, gól odvolal se slovy "já ten gól nemůžu uznat, jinak z Řečic jak vy, tak já neodjedeme" zápas předčasně ukončil, což beru opět za selhání sudího. Chápu to, že hostující vedoucí raději zápas potvrdil bez protestů, protože by asi opravdu z tohoto nevraživého prostředí neodjel. Závěrem bych chtěl dodat, hraju taky fotbal a nechápu lidi, kteří se chodí koukat na fotbal, chtějí se spíše poprat, urážejí, nadávají, vyhrožují, atd. jediné co nedělají je pozitivní povzbuzování, což by mělo být na prvním místě.
13. 6. 2018 09:09
Nechápu, jak spíše vy můžete napsat takovou kravinu. Předpokládám, že jste taky bezmozek z Lukavce, že? Takovéhle zákroky do rekreačního fotbalu prostě nepatří. Já do souboje jako vylízaný hovado nešel, soupeř ano a to je tedy podle vás pak nešťastná náhoda ?! Asi jste rovněž neviděl, že stejný skluz na mě byl mířen několik málo minut předtím, než mi čistě náhodou a neštastně byla zlomena jak holenní, tak lýtková kost. Kdyby to bylo neúmyslné, jak tvrdíte, dočkal bych se alespoň omluvy a ne nadávek ze strany vylízanců z Lukavce. Do toho "souboje" mohl jít ten tupec 100x jinak, nicméně šel tam s jasným cílem mě zprasit a povedlo se, takže v Lukavci si můžou gratulovat.
12. 10. 2017 22:55
Funkcionář, Vedení klubu - TJ Spartak Počátky | Vysočina | Pelhřimov
To je jas Radime, však tento rozhovor tě bude stát 100kč, do klubové kasy :-D :-D
22. 8. 2017 20:04
Funkcionář, Vedení klubu - TJ Spartak Počátky | Vysočina | Pelhřimov
Radim je prostě všude, ale plní úlohů hrotového útočníka
21. 8. 2017 19:39
Při zápase to tak moc nevypadalo. Vyvážel balon ze středu hřiště, zakládal útoky... Jako jo, takovýho hroťáka bych taky bral do týmu. :) Jinak díky za opravu, pro příště budu vědět.
21. 8. 2017 18:10
Funkcionář, Vedení klubu - TJ Spartak Počátky | Vysočina | Pelhřimov
Jen poznámka Radim Měkuta neni ofenzivní záložník, ale hrotový útočník :-)
29. 3. 2017 10:19
Hj
29. 3. 2017 10:19
16. 9. 2016 10:02
Komentář
2. 7. 2016 10:29
Hráč, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - TJ Sokol Hořepník | Vysočina | Pelhřimov
Děkujeme za váš názor, zpětná vazba je pro nás důležitá. Jinak to ale nebylo žádné rýpnutí. Z OP obvykle postupuje pouze jeden tým, tentokrát zcela netradičně postupují týmy dva, což se nečekalo, proto to je nečekaný postup.
1. 7. 2016 16:46
Funkcionář, Vedení klubu - TJ Spartak Počátky | Vysočina | Pelhřimov
Koukám že pan redaktor Dlouhý nemůže překousnout že Počátky 1.B třídu přijali. Druhej článek co čtu tak si neodpustíte rejpnutí že jsme nečekaně postoupili. U Obrataně je to škoda ale my jsme nečekaný. Nikdo neříká že tam budem hrát nějakou špic. Kluci to chtějí okusit stejně tak jako vy by jste chtěl s Hořepníkem se raději udržet popřípádě postoupit do 1.B než spadnout. Cíl každého fotbalisty je se posouvat vejš a vejš a když už to těm mladým nic nedá a příští rok se objevíme opět v poutník lize. Tak určitě nějaká zkušenost a zážitek se dostaví.
13. 6. 2016 11:16
Funkcionář, Vedení klubu - TJ Spartak Počátky | Vysočina | Pelhřimov
Jakub Vincenc - Tak asi dorazilo nějaký to prasátko a trochu pěnivého moku :-D :-D, ale ani tak to nepomohlo.
10. 6. 2016 15:59
Hráč, Administrátor klubu, Fotograf - SK Jiřice | Vysočina | Pelhřimov
Na kapříky jim kašleme, chceme vyhrát a po zápase si ugrilovat trochu vepřovýho, ne žádnou rybinu !