Humpolec krajské derby nezvládl a stále čeká na první výhru
Publikujte na fotbalunas.cz - zveřejníme vaše fotky a zprávy ze zápasů!

Vysočina - Pelhřimov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Juniorky Pacova a Speřic se o body podělily


Jak Pacov, tak i Speřice chtějí a potřebují vyhrávat, protože současná situace v tabulce jejich jménům neodpovídá. Žádná velká změna se ale tentokrát nekonala. Remíza drží oba celky pořád ve stejné situaci, kdy se vlastně nic moc hrozného neděje, ale ani posun směrem vzhůru, který by byl jistě žádoucí, se nekoná.


Reportáž

Čejov se ani nyní nedokázal odlepit od hrozby sestupu, důvodem je prohra se Žirovnicí


Do Čejova si Žirovnice jela v první řadě splnit povinnost a sice vyhrát. Tým z Budína má ambice na to se rvát s těmi nejlepšími a to potvrdil i nyní. Po většinu času byli hosté jasně lepším týmem, který i přes řadu neproměněných šancí neponechal nic náhodě a po zásluze vyhrál.


Reportáž

Jiřičtí při návratu na vítěznou vlnu poráží Maraton


Duel dvou těžkých vah Poutník ligy se naskytl publiku v Jiřicích. Nyní to však byli domácí, kteří byli pasováni do role mírného favorita, avšak alespoň v mezihře drželi otěže utkání podle očekávání hráči Maratonu. Ti ale ani tentokrát směrem dopředu příliš nepřesvědčili a bez Zdeňka Pahra, který pro tentokrát navlékl brankařské rukavice se častěji přes dobře bránící Jiřice nezvládali prosazovat. I proto zůstávají tři body doma.


Reportáž

Devítigólovou nadílku si z Horní Cerekve odváží Plačkov


Hraje-li Plačkov v Horní Cerekvi, pak obvykle padá hodně gólů. Ani tento duel nebyl výjimkou. 4:4, 7:1 a nyní dokonce 9:0. Zatímco domácím se dařilo vše, na co sáhli, tak u hostů platil pravý opak. Jedna chyba za druhou, nepřesnosti, prohrávané osobní souboje, to vše pomalu, ale jistě spělo k jednoznačnému výsledku, jenž nakonec skončil devítibrankovým rozdílem.


Reportáž

Hořepník v první půli povodil lídra, po přestávce se již nehrálo. Hosté odmítli nastoupit


Málokdy vídaná věc se přihodila ve šlágru III. třídy na hřišti v Hořepníku, kam přijelo vedoucí mužstvo tabulky, rezerva Nového Rychnova. Zápas totiž zůstal nedohrán, neboť hosté odmítli do druhého poločasu nastoupit.

 


Reportáž

Speřice znovu konečně naplno bodovaly, nyní si pohrály s posledním Ústrašínem


Ani jeden z týmů nevstupoval do utkání s kdovíjak oslnivou formou. Ústrašínu se letos zkrátka vůbec nedaří, body rozdává kde se dá a i proto je na samém dně tabulky. Že by si však Speřice mohly vyskakovat, to zrovna také ne. 3 poslední kola a z nich jeden bod, to také není žádná sláva. K utkání ale nastupovaly jako papírový favorit a to se s přibývajícími minutami začínalo projevovat stále více.


Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Sudí jim vyhodil čtyři hráče, přesto ještě dokázali dát gól!

17.10.2018 16:58 0

Další hrací kolo za námi! Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v akci. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu České republiky!

Celostátní článek

Zkuste i vy štěstí a ukažte své znalosti - na fotbalunas.cz už se tipuje na další kolo všech soutěží České republiky!

17.10.2018 12:42 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Tři body v Obratani vyválčila Horní Cerekev a její hon za titulem nadále pokračuje


V Obratani se body vydělávají těžce. O tom se přesvědčila i silná Horní Cerekev, která brzy prohrávala, jenže svou roli favorita vzápětí začínala naplňovat. Bojovný výkon domácích ani nyní na tři body nestačil a jejich přímý boj o záchranu nadále pokračuje. Horní Cerekev se naopak zase o něco více dotáhla na Červenou Řečici a své šance na prvenství se nevzdává.


Reportáž

Maraton dal zapomenout na rozpačitý vstup do sezóny "devítkou" proti Pacovu


Maraton, leč letos ne tolik suverénní jako tomu bývlo dříve, nastupoval k domácímu zápasu proti Pacovu jako favorit. Tuhle roli začínal naplňovat od samého začátku a postupně přidával jeden gól za druhým. Domácí gólostroj se nakonec zastavil na čísle devět a Pelhřimov tak příliš trápit nemusí ani tři inkasované branky ze závěru zápasu.


Reportáž

Početní znevýhodnění Čejov stálo výhru, soupeř si značnou část zápasu zahrával s ohněm


Měla to být pro domácí jasná záležitost. Čejovští vyrazily do Kamenice nad Lipou se sestavou velmi oslabenou a na hře to bylo znát. Paradoxně šli ale do vedení proti topornému Slovanu právě hosté. Ti však postupně herně odpadali a zejména díky brankaři Krupičkovi mohli alespoň teoreticky pomýšlet na přijatelný výsledek. Nic naplat, vývoj utkání Čejovu zkrátka nepřál a další tři góly v jejich bráně jasně rozhodly ve prospěch Kamenivce nad Lipou, která si i přes nepřesvědčivý výkon připisuje poměrně jasnou výhru.


Reportáž

O výhru připravil Jiřice nápor domácích v posledních minutách


Jiřice vyrazily do Černovic s jasným cílem, vyhrát. V prvním poločase se však pouze dotahovaly na svého soupeře. To, co se ale nepodařilo v poločase prvním, to klaplo ve druhém. Vedení čvrt hodiny před koncem vzbuzovalo velkou naději na plný bodový zisk, jenže domácí byli proti a díky velké útočné aktivitě za pět minut dvanáct vyrovnali. Tenhle zápas tak vítěze nepoznal.


Reportáž

Obratem z 2:0 na 2:3 si Žirovnice zajistila stále přijatelný odstup od čela soutěže


V průběhu prvního poločasu vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by si hosté měli s sebou domů odvézt všechny tři body. Vzadu ani směrem dopředu se jim vůbec nedařilo podle představ a i proto prohrávali už 2:0. V závěru prvního poločasu však přišel jeden jediný okamžik, který zvrátil celý následující průběh. Druhý poločas, to už byla hlavně jízda Slavoje, která pro dotažení obratu přidala další dva góly a ve zbývajících minutách už žádnou další branku ve své síti nepřipustila.


Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Celostátní článek

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Čtyři prohry a dost, Černovice ukončují svou mizérii výhrou v Pacově


Jako favorit tohoto utkání byl pochopitelně vnímán Pacov, který se měl postavit soupeři, jenž z posledních peti zápasů vydoloval jediný bod. Situace však nebyla ideální ani pro domácí. Ti se totiž museli vypořádat se situací, kdy ve stejný den hrály oba dva dospělé týmy a přednost tk pochopitelně dostalo v I.A třídě neslavně válčící áčko. Plný bodový zisk tak konečně zaznamenaly Černovice, které se v posledních kolech zapojily do záchranářských bojů.


Reportáž

Derby dvou Sokolů od Humpolce vyhrál efektivnější Plačkov


Nutno říct, že velmi očekávaný duel se odehrál na hřišti Čejova, kam k dalšímu Humpoleckému derby dorazil Plačkov. Minimálně pro boje ve spodní polovině tabulky šlo o dost zásadní střetnutí, protože oba tábory se od hrozby sestupu ne a ne odloučit. Tím šťastnějším celkem byl po konečném hvizdu Plačkov, který se k míči sice nedostával tak často jako domácí, zato ve svých šancích dokázal být na rozdíl od soupeře maximálně efektivní a podruhé za sebou obrat soupeře na jeho vlastním hřišti o všechny tři body.


Reportáž

Horní Cerekev srazila Tatran zpátky na zem a vrací se do TOP3


Jasný šlágr kola, jak jinak tenhle zápas nazvat. Do Horní Cerekve dorazil nečekaný lídr soutěže z Červené Řečice, který přijel hájit sérii šesti vyhraných zápasů po sobě. Pro domácí tak nic záviděníhodného. Domácího prostředí však dokázali využít prakticky dokonale, kdy již od první minuty šli do vedení a s jednogólovým vedením završili i kompletní devadesátiminutovku, po které Tatran po skutečně dlouhé době okusil pachuť porážky.


Reportáž

Roli favorita i herní převahu Žirovnice neukočírovala a nakonec se s Obrataní o body dělí


Už dva zápasy čekala Žirovnice na výhru a sérii měla podle očekávání zlomit proti Obratani, která ani letos zatím nepřesvědčuje o svých kvalitách. Domácí tým měl na Budíně optickou převahu, jenže odskočit na bezpečný brankový rozdíl se jim nepodařilo. Naopak, hned dvakrát museli soupeře dohánět. To nakonec vyšlo, jenže poslední půlhodina už góly nepřinesla a tak se oba tábory musí spokojit s remízou 3:3.


Celostátní článek

Zuřivý trenér, hození míče do obličeje a nakonec napadení hlavního sudího jeho asistentem

07.10.2018 20:08 0

Mělo jít o obyčejné utkání III. třídy opkresu Olomouc. Sokol Bouzov - Sokol Pňovice. Pňovice bojují o čelo, zatímco Bouzov se krčí na spodku tabulky, takže se čekal hostující nápor a lehká cesta za body. Zápas byl ale vyrovnaný. A také velmi nervózní. A nakonec se vůbec nedohrálo. Co se stalo?

 

Celkový počet článků: 1023

Nejnovější diskuze

J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ FC Ústrašín - TJ Tatran Červená Řečice, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: SK Jiřice - FC Maraton Pelhřimov, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Slavoj Pacov B - TJ Dálnice Speřice B, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Čejov - FC Slavoj Žirovnice B, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Slovan Kamenice nad Lipou B - TJ Sokol Černovice, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: SK Horní Cerekev - TJ Sokol Plačkov, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Mach 14:24 20.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Start Lukavec - SK Obrataň, 12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
J. Jetmar 22:51 17.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Sokol Želiv - TJ Sokol Senožaty, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2018-2019
J. Jetmar 22:51 17.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Černovice B - TJ Sokol Božejov, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2018-2019
J. Jetmar 22:51 17.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Rovnost Budíkov - AFC Humpolec C, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2018-2019
J. Jetmar 22:51 17.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: TJ Sokol Hořepník - TJ Start Nový Rychnov B, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2018-2019
J. Jetmar 22:51 17.10.2018 Tip: remíza. Zápas: TJ Sokol Košetice B - TJ Střepina Žirov, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2018-2019
J. Jetmar 22:51 17.10.2018 Tip: výhra hostů. Zápas: SK Horní Ves - TJ Spartak Počátky, 10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2018-2019
M. Zamrzla 8:27 16.10.2018 Hodnocení zápasu: TJ Tatran Červená Řečice - TJ Start Lukavec, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019
H. Novák 16:13 13.10.2018 Tip: výhra domácích. Zápas: TJ Dálnice Speřice B - TJ FC Ústrašín, 11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

Zobrazit další diskuze

Zpět na Vysočina kraj