Rozhovory s hráči kola Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.05.2019 22:15 0

Pro fotbalunas.cz se tentokrát rozpovídal Zbyšek Tržil z Lukavce. Správně, tohle jméno už v rámci vítězství ankety hráč kola letos zaznělo, celkově dokonce počtvrté a to díky dvěma výhrám ještě v barvách Košetic. O tom, jak Lukavci nevyšel náročný anglický týden, ale i mém nařčení z toho, že fandím Slavii, byť je mi Fortuna liga, zvlášť bez účasti FC Vysočiny, naprosto odporná, si můžete přečíst následující řádky.

Rozhovor

Žirovnice uspěla na půdě Speřic a následně svůj triumf potvrdila i v anketě hráče kola

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 12.05.2019 22:06 0

Letošní sezóna vypadá v Žirovnici znovu jako úspěšná, nebo se tak zatím alespoň jeví. Áčko, byť ve spodních patrech Krajského přeboru, má záchranu pevně ve svých rukou, a juniorka nadále vytrvale prohání celky z předních pater, a znovu patří mezi širší výběr favoritů, byť se občas musí vypořádávat s nevyrovnaností výkonů. Anglický týden však modrobílým vyšel více než dobře a jeho vyvrocholením byla víkendová výhra ve Speřicích. Z ní vzešel jako nejlepší hráč utkání Tomáš Severa, jenž se mohl radovat i z následného triumfu v sestavě kola.

Rozhovor

Letos podruhé usedá na trůn hráč Horní Cerekve, nyní je jím další opora Michal Kůta

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 12.05.2019 21:54 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Lukavec další výhru, alespoň pro tentokrát, v sestavě kola nepřidá, další vítěz válí za Žirovnici

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 05.05.2019 22:06 0

S překvapivou ztrátou Lukavce bylo tak nějak očekávatelné, že se po delší době dočkáme vítěze z jiného klubu. Tím, kdo již zajetý trend přerušil byl Vojta Kolář ze Žirovnice, jehož fanoušci zvolili jako nejlepšího hráče kola, i díky tomu, že se podílel výraznou měrou na výhře proti Maratonu.

Rozhovor

Pokračující sérii TJ Start prodlužuje Václav Prchal

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 28.04.2019 21:38 0

Lukavecká sezóna snů směřuje zápas od zápasu k umístění na čele tabulky, o němž začíná po každém odehraném víkendu pochybovat stále méně lidí. A ani nyní není žádná výjimka ani v hlasování do sestavy kola, protože z prvenství se může radovat další hráč TJ Start a to jediný střelec duelu s Jiřicemi, středopolař Václav Prchal.

Rozhovor

Lukavci to šlape na hřišti i mimo něj, stále se rozšiřující klub vyvolených doplňuje Stanislav Prokop

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 18.04.2019 23:22 1

Za rohem je jeden z nejzásadnějších zápasů sezóny, který může mít absolutní vliv na to, jak Poutník liga dopadne. Před bitvou s Jiřicemi je však Lukavec zjevně ve velké pohodě. Výhry na hřišti doplňují ty na fotbalunas.cz v rámci sestavy kola, kde TJ Start potvrzuje, že to není jen o individualitách. Nejen o svém mateřském klubu se nyní rozpovídal Stanislav Prokop.

Rozhovor

Lukaveckou síň slávy obohacuje Zbyšek Tržil

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 12.04.2019 14:13 0

Ani po dlouhé zimě se nic nemění. Dvě kola, dvě výhry v sestavě kola pro Lukavec. Není však bez zajímavosti, že tento hráč již sestavu kola dvakrát vyhrál, v obou případech to však bylo o patro výše a to v sezóně 2015/2016, ještě v barvách Košetic. Oba dva předchozí rozhovory, respektive jejich odkazy jsou pod článkem. A nyní si již vychutnejte rozhovor se Zbyškem Tržilem.

Rozhovor

Vítězný nástup Lukavce do jara stvrdil výhrou v sestavě kola David Ludvík

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 07.04.2019 21:41 0

Na úvod jara měl před sebou Lukavec papírově neideálnějšího soupeře, jakého si ve své roli vůbec mohl přát. Když narazí první tým tabulky na posledního, bývá to většinou jednostranná záležitost. Nyní to však byl duel dlouho otevřený, nakonec však rozhodlo větší nasazení i fotbalová kvalita, které hrály jasně ve prospěch hostů. Že však nešlo o jasnou záležitost dokládá nominace lukaveckého brankaře Davida Ludvíka do sestavy kola, který ji navíc dokázal přetavit ve vítezství, v této sezóně navíc už podruhé.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2018-2019

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 10.02.2019 22:04 0

Tak už jste se konečně dočkali! Rozhovor s Adamem Mišoněm, jakožto nejlepším hráčem podzimní části Poutník ligy nemohl chybět, či být opomenut v žádném případě. Hlavně proto, že pro Adama hlasovalo tolik fanoušků, tak věřím, že spokojenost s výsledkem bude asi velká, na druhou stranu, ani žirovnický tábor v podobě podporovatelů Jana Metličky se nenechal zahanbit a zajistil natolik vyrovnanou bitvu, kterou asi hned tak neuvidíme. První místo ale patří právoplatně Adamovi, jemuž patří i následující řádky.

Rozhovor

Podzim v Poutník lize uzavírá vítězství Luboše Krilla

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 11.11.2018 21:43 0

Tak a je to tady. Poslední pozdimní zápasy v Poutník lize jsou za námi. Nade všemi ční výkony a výsledky TJ Start Lukavec, který se nejlépe zhostil nepřipravenosti favoritů a i díky domácí neporazitelnosti završil první polovinu sezóny na prvním místě. S jedním z "půlmistrů" proběhl i následující rozhovor. Hráčem posledního podzimního kola se totiž stal Luboš Krill.

Rozhovor

Lukavecká parta "Vyvolených" se rozrůstá o Pepu Mařince

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 02.11.2018 11:44 0

Kvůli absenci reportů z jednotlivých zápasů se hráči TJ Start Lukavec v sestavě kola neobjevují tak často, jak by si díky svým výkonům asi zasloužili, když už tam ale nahlédnou, a to hlavně v letošní sezóně, pak si buďtě jisti, že porazit je v této anketě bude stejně obtížné jako je tomu na hřišti. První místo si za svůj super výkon pro tentokrát vysloužil Josef Mařinec a tak s ním nechybí ani rozhovor, na který všichni fanoušci jistě netrpělivě čekají.

Rozhovor

Mezi spoluhráče chlubící se dvěma "zářezy" se připojuje i David Kuš

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 26.10.2018 11:41 0

Pravidelní čtenáři si určitě všimli, že rozhovor s Davidem Kušem už se tady před nedávnem objevil. Je to plus mínus půl roku, kdy na titul hráče kola dosáhl poprvé a nyní přidává vítězství číslo dvě, jehož výsledkem je pochopitelně znovu rozhovor, nyní však s otázkami, na které se posledně nedostalo. Moje snaha o rozepsání Davida se bohužel absolutně minula účinkem a tak jsou výsledkem asi nejstručnější odpovědi, jaké jsem zatím v rámci rozhovorů přijal.

Rozhovor

Poprvé v sezóně bere prvenství o nejlepšího hráče Poutník ligy i Slovan

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.10.2018 00:03 0

Ještě pořád to není pravidlem, ale stále častěji se stává, že boj o první místo sestavy kola v Poutník lize je napínavý až do konce. Ani uplynulý víkend nebyl výjimkou. Nejtěsnějším možným rozdílem na trůn usedl Jan Pfaur, který si po právu může vychutnávat titul nejlepšího hráče 11.kola. Chybět samozřejmě nemůže ani rozhovor,který je pro vítězného hráče samozřejmostí.

Rozhovor

Lukavecký fotbal si začíná podmaňovat anketu o nejlepšího hráče Poutník ligy rekordní účastí hlasujících i potřetí

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 11.10.2018 21:43 0

Vyhrávat v sestavě kola Poutník ligy není samo sebou. Nutné jsou halvně dvě věci. Předvádět individuální výkony na reprezentační úrovni (což v posledních letech není až takový problém), ale hlavně mít za sebou i dostatečně velkou podporu spoluhráčů a fanoušků. Tyhle podmínky v posledním kole splnil nejlépe Milan Zamrzla, který se nejprve dvěma góly na 2:0, respektive 3:0 podílel na porážce Speřic a zvápětí zazářil i v anketě nejsvatější. Rozhovor s Milanem naleznete níže.

Rozhovor

Už i Horní Cerekev se konečně dočkala svého vítěze

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 07.10.2018 22:01 0

Chvíli to trvalo, ale přeci jen jste se dočkali. Rozhovor s hráčem minulého kola je konečně na světě a ani tentokrát to nebude žádné nudné prázdné tlachání o ničem. Tím spíše, když za kormidlem odpovídajícího sedí jedna z hlavních perel celé soutěže, Jaroslav Serbus z Horní Cerekve, který smůlu svého týmu v této anketě dokázal konečně prolomit.

Rozhovor

Druhý víkend po sobě patří Lukavci, Davida Slabého střída David Ludvík

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 28.09.2018 17:56 0

Nestalo se poprvé, že s rostoucí formou vzrostl i zájem o fotbalunas.cz. Konkrétně Lukavec je toho dalším zářným příkladem. Mladý bojovný tým zažívá zatím skvělou sezónu. Po loňské složité záchraně přichází klidná umístění v horních patrech a otázkou jen zůstává, jak vysoko se TJ Start až může vypracovat. V dobrých výsledcích pomáhá výrazně i brankař David Ludvík, ktrerý zaznamenal další povedený zápas a tedy i zaslouženou nominaci, kterou proměnil ve vítězství.

Rozhovor

Historicky první vítězství hráče Lukavce v sestavě kola uzmul soupeřům kapitán David Slabý

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 20.09.2018 12:18 0

Sestava kola je od letoška výsadou hlavně pro kluby, které se na tvorbě obsahu spolupodílejí. Je to i logické, protože jak jinak vybrat ty nejlepší hráče, když o jejich výkonech nikdo kromě přítomných na hřišti,či v hledišti, neví. Snad i proto tuhle soutěž vyhrávají hráči, z jejichž utkání jsou dostupné kompletní reporty. Tentokrát ale přišla na řadu změna. Do hlasování se totiž výraznou měrou zapojili hráči a fanoušci TJ Start Lukavec, kteří se rozhodli podpořit kapitána Davida Slabého, který s výrazným náskokem nechal veškerou konkurenci daleko za sebou.

Rozhovor

Souboj obránců v sestavě kola nakonec dotáhnul Vojtěch Rušil do vítězného konce

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 13.09.2018 22:13 0

Silné konkurenci odolali a proto se můžou fanoušci fanoušci FC Slavoj Žirovnice a Vojry Rušila těšit na rozhovor s tímto mladým bekem, který stejně jako mnoho dalších hráčů z Budína okusil v mládeži i krátké působení ve společném týmu Počátek a Žirovnice, stále je však hráčem FC Slavoj a na tom se zřejmě hned tak něco nezmění.

Rozhovor

Prvenství v tabulce, ale i sestavě kola si může užívat Jakub Dvořák z Jiřic

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 07.09.2018 15:03 0

Jiřický tým je ve velkém laufu. Soupeře válcuje mnohdy až neskutečným způsobem, po čtyřech kolech vládne Poutník lize a zatím to nevypadá tak, že by se na tom v nejbližší době mělo něco měnit. Oslnivá forma na hřišti se navíc musela promítnout i tady na Fotbal u nás, z čehož nyní těží střelec hatricku z posledního kola Jakub Dvořák, který nedávno zaznamenal další významný úspěch i v osobním životě.

Rozhovor

Hned ve třetím hracím kole vyhrává zástupce naprostého nováčka, kapitán Šimon Paclík

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 30.08.2018 21:39 0

Předčasně jsem jako vítěze této ankety viděl spíše někoho z TJ Slovan Kamenice nad Lipou B, nebo SK Jiřice, jenže rybník všem prvotním předpokladům i očekávaným favoritům vypálili fanoušci a hráči TJ Sokol Černovice, kteří si v sestavě kola našli svého favorita v osobě Šimona Paclíka, sluší se říci že patriota klubu, jenž je v Poutník lize neokoukaným mančaftem. Tím spíše je obdivuhodné rychlé zmobilizování sil a nadechnutí se ke zdrcujícímu vítězství v soutěži o nejlepšího hráče kola, o němž nemůže být ani v nejmenším pochyb.

Celkový počet článků: 84

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Tatran Červená Řečice 22 64:40 44
2 FC Maraton Pelhřimov 22 85:49 43
3 TJ Start Lukavec 22 59:31 43
4 SK Jiřice 22 67:40 41
5 TJ Sokol Černovice 22 57:45 39
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Obranec 33
2 Šimon Paclík 23
3 David Vincenc 20
4 Zdeněk Pahr 20
5 Milan Zamrzla 18
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Patrik Macháček 85 55% 0
2 Pavel Šiška 83 56% 0
3 Stanislav Prokop 82 55% 0
4 Milan Zeman 78 56% 0
5 Václav Prchal 73 55% 0
Zobrazit celou tabulku