Jakub Dvořák

2026-2027

SK Jiřice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 SK Jiřice
2017-2018 TJ Sokol Plačkov
2015-2016 SK Jiřice

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 22 1947 (ø 88,50) 3 (ø 0,13) 5 (ø 0,22) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 19 1619 (ø 85,21) 2 (ø 0,10) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 20 1770 (ø 88,50) 5 (ø 0,25) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 5 (ø 0,26) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 9 (ø 0,50) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 8 (ø 0,40) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,30)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 16 1345 (ø 84,06) 10 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 21 1733 (ø 82,52) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 9 759 (ø 84,33) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 2 136 (ø 68,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)