Vladislav Zach
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | SK Jiřice |
| 2017-2018 | TJ Lokomotiva Petrovice |
| 2017-2018 | Vysočina Petrovice |
| 2014-2015 | Vysočina Petrovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 228 (ø 45,60) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Speřice B - Jiřice | 2:0 (0:0) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Jiřice - Kamenice B | 3:4 (2:2) | 67 | 67 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Jiřice - Štoky | 0:10 (0:5) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 15:30 | Jiřice - Maraton B | 0:4 (0:3) | 69 | 69 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 04.10. 15:00 | G. Jeníkov - Jiřice | 8:0 (4:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:00 | Jiřice - H. Borová | 2:2 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Maraton C - Jiřice B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Jiřice B - Hořepník | 6:1 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Plačkov - Jiřice B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | AFC C - Jiřice B | 4:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:00 | Božejov - Jiřice B | 8:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 2 | 69 (ø 34,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 16 | 862 (ø 53,87) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 16 | 895 (ø 55,93) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 18 | 1437 (ø 79,83) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 16 | 1298 (ø 81,12) | 2 (ø 0,12) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 17 | 827 (ø 48,64) | 5 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 6 | 308 (ø 51,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 12 | 1023 (ø 85,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 20 | 1751 (ø 87,55) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 17 | 1408 (ø 82,82) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 20 | 1719 (ø 85,95) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |




