Petr Příhoda
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | SK Jiřice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Plačkov |
| 2014-2015 | SK Jiřice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 569 (ø 81,28) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Speřice B - Jiřice | 2:0 (0:0) | 88 | 88 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 15.08. 16:30 | Jiřice - Třešť B | 0:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | N. Ves u Sv. - Jiřice | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:30 | Jiřice - Kamenice B | 3:4 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Rozsochatec - Jiřice | 2:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Jiřice - Štoky | 0:10 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Ždírec B - Jiřice | 4:2 (2:1) | 31 | 31 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 569 (ø 81,28) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 24 | 1948 (ø 81,16) | 5 (ø 0,20) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída B | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 21 | 1674 (ø 79,71) | 9 (ø 0,42) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 21 | 1864 (ø 88,76) | 4 (ø 0,19) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 20 | 1756 (ø 87,80) | 4 (ø 0,20) | 10 (ø 0,50) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 22 | 1869 (ø 84,95) | 6 (ø 0,27) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 10 | 879 (ø 87,90) | 5 (ø 0,50) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 13 | 1157 (ø 89,00) | 7 (ø 0,53) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 25 | 2196 (ø 87,84) | 6 (ø 0,24) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 21 | 1802 (ø 85,80) | 10 (ø 0,47) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 25 | 2210 (ø 88,40) | 11 (ø 0,44) | 10 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 7 | 475 (ø 67,85) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 23 | 2005 (ø 87,17) | 8 (ø 0,34) | 9 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 12 | 918 (ø 76,50) | 8 (ø 0,66) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 10 | 895 (ø 89,50) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 2 | 123 (ø 61,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |




