Vřesina doma opět nezaváhala


Branky


18. J. Novák , 53. T. Hruzík (p.) , 64. J. Strohalm
19

Fotbalisté Vřesiny nepřipustili v zápase se Štěpánkovicemi překvapení a zvládli i třetí jarní souboj, díky čemuž zůstavají nadále stoprocentní. Štěpánkovice bez zimních posil se držely statečně jen první poločas, pak už dominovala domácí Vřesina.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Ačkoliv se oba týmy nacházely před utkáním na zcela odlišných pólech tabulky, na předvedené hře to nebylo v první půli příliš znát. Chvílemi byly hostující Štěpánkovice dokonce fotbalovější, jak to např.  dokládaly úvodní minuty duelu, kdy se Skroch dvakrát ocitl v palebné pozici a donutil brankáře Simkaniče k zákrokům na roh. Aktivní hra hostů domácí Vřesinu zaskočila. Jenže do zápasu ji dostali sami hosté po naprosto zbytečném faulu ve středu hřiště. Standardku rozehrával Antonín Hruzík, jenž přesným centrem ve vápně našel Nováka a ten hlavou otevřel skóre – 1:0. Zápas byl i nadále vyrovnaný, hrál se fotbal nahoru dolů, ovšem bez větších brankových příležitostí.

 

Leč marná snaha, hosté se porazili sami po individuálních chybách. Další z nich přišla zkraje druhé půle, kdy štěpánkovický Novák ztratil balón, domácí Wilk podnikl kontr a při centru do vápna trefil ruku Heidera, za což se pískala penalta. Tu proměnil exekutor Tomáš Hruzík – 2:0. Od té doby existovalo na hřišti už jen domácí mužstvo, které soustavný tlak korunovalo třetím gólem. Čerstvě vystřídaný Strohalm usměrnil míč potřetí do sítě po pěkné souhře spoluhráče Wilka, čímž stanovil konečnou podobu výsledku na 3:0. Štěpánkovice herně nepropadly, ale na Vřesinu to tentokrát bodově nestačilo.Ohlasy k zápasu


FC Vřesina
Petr Dombrovský (trenér): "Nebylo to jednoduché utkání. Náš dnešní soupeř navzdory oslabení, kdy mu chyběly klíčové posily, sehrál velmi kvalitní zápas, byl houževnatý a dlouho s námi držel krok. My jsme po pomalém rozjezdu postupně převzali iniciativu a ve druhé půli to už odehráli jak potřebovali. Dovolím si touto cestou vyzvednout chování hostujícího trenéra. Nestává se mi až tak často u týmů z Prajzské, aby za mnou někdo přišel a třeba i po prohraném zápase si seriózně potřásl rukou a kamarádsky popovídal o zápasu. Dnes jsem to mohl zažít a tohoto jednání si vážím."

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim (trenér): "Navzdory porážce jsme sehráli docela dobrý zápas. Hlavně první poločas byl slušný, kdy si dovolím říci, že jsme byli chvílemi i trochu lepší. Rozhodně jsme herně nepropadli, ale prakticky jsme se porazili sami po zbytečných hrubkách. Ve druhé půli ukázal soupeř svou kvalitu a po zásluze zvítězil."Počet diváků: 100. Rozhodčí: MITURA Michal [9.0] - MACHALA Petr, BYSTROŇOVÁ Eleanor.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 7
Rozhodčí - MITURA Michal: 9
Občerstvení - nápoje: 10
Občerstvení - jídlo: 10
Hrací plocha: 6
Zázemí: 8
Výkon domácích - FC Vřesina: 9
Výkon hostů - TJ Sokol Štěpánkovice: 6
Hráč utkání - domácí: Antonín Hruzík - Každý zápas táhne Vřesinu o level víc....
Hodnocení hráčů - domácí: David Simkanič - 9, Jonáš Pokorný - 5, Matěj Bartonec - 9, David Kroupa - 8, Šimon Gelnar - 9, Tomáš Hruzík - 10, Antonín Hruzík - 10, Jakub Novák - 9, Aleš Hloušek - 9, Tomáš Wilk - 10, Jakub Strohalm - 9, Marek Majkut - 10, Marek Kozelský - 10,

Tip: remíza

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Jiří Lusar

Expert: Jiří Lusar
Tip experta: výhra domácích

Vřesina je na jaře prozatím stoprocentní, díky čemuž se bodově dotáhla na vedoucí Kravaře. Na domácí půdě bývá velmi silná a body často nerozdává. I když se Štěpánkovice v posledních třech zápasech herně i výsledkově zvedly, proti Vřesině bude jejich bodová série uťata a tentokrát odcestují domů s prázdnou.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Kozlovice 0 0:0 0
2 FK Darkovičky 0 0:0 0
3 FK Město Albrechtice 0 0:0 0
4 FK Sokol Mokré Lazce 0 0:0 0
5 FK Stará Bělá 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku