Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
2023-2024
-
Ludgeřovice - Albrechtice 56-13-31 % 2:1 (0:1) 12.08. 17:00 -
Mokré Lazce - Libhošť 94-0-6 % 6:0 (1:0) 13.08. 10:00 -
Strahovice - Kozmice 44-17-39 % 1:2 (0:1) 13.08. 16:00 -
Bolatice - Stará Bělá 53-18-29 % 1:2 (1:2) 13.08. 17:00 -
Štěpánkovice - Chlebičov 24-6-70 % 1:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Starý Jičín - Darkovičky 18-18-64 % 0:3 (0:2) 13.08. 17:00 -
Píšť - V. Heraltice 68-19-13 % 5:0 (2:0) 13.08. 17:00
-
Stará Bělá - Píšť 50-14-36 % 4:0 (2:0) 19.08. 16:30 -
Chlebičov - Mokré Lazce 14-14-72 % 1:2 (0:0) 19.08. 16:30 -
V. Heraltice - Ludgeřovice 41-18-41 % 0:2 (0:2) 19.08. 16:30 -
Darkovičky - Strahovice 68-18-14 % 2:1 (0:0) 19.08. 16:30 -
Albrechtice - Štěpánkovice 72-23-5 % 2:1 (1:0) 28.09. 15:30 -
Libhošť - Starý Jičín 64-27-9 % 3:2 (3:2) 20.08. 16:30 -
Kozmice - Bolatice 63-23-14 % 1:0 (0:0) 20.08. 16:30
-
Ludgeřovice - Štěpánkovice 85-0-15 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
V. Heraltice - Stará Bělá 15-0-85 % 6:1 (2:0) 26.08. 16:30 -
Mokré Lazce - Albrechtice 95-0-5 % 4:2 (1:0) 27.08. 10:00 -
Strahovice - Libhošť 90-0-10 % 0:1 (0:1) 27.08. 16:00 -
Bolatice - Darkovičky 30-15-55 % 2:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Starý Jičín - Chlebičov 19-10-71 % 1:2 (1:2) 27.08. 16:30 -
Píšť - Kozmice 38-14-48 % 4:1 (2:0) 27.08. 16:30
-
Stará Bělá - Ludgeřovice 63-26-11 % 4:1 (2:1) 01.09. 17:00 -
Chlebičov - Strahovice 86-5-9 % 1:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Darkovičky - Píšť 64-9-27 % 0:0 (0:0) 03.09. 16:00 -
Albrechtice - Starý Jičín 91-0-9 % 6:1 (2:0) 03.09. 14:00 -
Štěpánkovice - Mokré Lazce 5-0-95 % 1:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Libhošť - Bolatice 46-27-27 % 1:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Kozmice - V. Heraltice 68-5-27 % 1:1 (1:1) 03.09. 16:00
-
Stará Bělá - Kozmice 87-9-4 % 1:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Ludgeřovice - Mokré Lazce 4-9-87 % 0:6 (0:4) 09.09. 16:00 -
V. Heraltice - Darkovičky 43-22-35 % 1:1 (1:0) 09.09. 16:00 -
Bolatice - Chlebičov 22-17-61 % 1:3 (0:1) 10.09. 16:00 -
Strahovice - Albrechtice 53-17-30 % 1:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Starý Jičín - Štěpánkovice 22-35-43 % 3:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Píšť - Libhošť 100-0-0 % 5:2 (1:0) 10.09. 16:00
-
Chlebičov - Píšť 57-11-32 % 2:1 (1:0) 16.09. 15:30 -
Darkovičky - Stará Bělá 26-16-58 % 4:2 (2:0) 16.09. 15:30 -
Mokré Lazce - Starý Jičín 95-0-5 % 4:1 (2:1) 17.09. 10:00 -
Albrechtice - Bolatice 44-28-28 % 1:2 (1:1) 17.09. 14:00 -
Štěpánkovice - Strahovice 44-17-39 % 1:2 (1:2) 17.09. 15:30 -
Libhošť - V. Heraltice 22-45-33 % 4:3 (1:1) 17.09. 15:30 -
Kozmice - Ludgeřovice 74-5-21 % 2:2 (1:0) 17.09. 15:30
-
Ludgeřovice - Starý Jičín 87-9-4 % 1:4 (0:1) 23.09. 15:30 -
Stará Bělá - Libhošť 100-0-0 % 4:2 (0:0) 23.09. 15:30 -
V. Heraltice - Chlebičov 4-9-87 % 3:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Bolatice - Štěpánkovice 87-13-0 % 3:1 (2:1) 24.09. 15:30 -
Strahovice - Mokré Lazce 4-9-87 % 1:6 (0:4) 24.09. 15:30 -
Píšť - Albrechtice 96-4-0 % 1:3 (0:2) 24.09. 15:30 -
Kozmice - Darkovičky 13-35-52 % 0:2 (0:2) 24.09. 15:30
-
Darkovičky - Ludgeřovice 95-5-0 % 2:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Chlebičov - Stará Bělá 53-14-33 % 2:4 (0:2) 30.09. 15:00 -
Mokré Lazce - Bolatice 90-0-10 % 0:0 (0:0) 01.10. 10:00 -
Albrechtice - V. Heraltice 50-14-36 % 1:0 (1:0) 01.10. 14:00 -
Štěpánkovice - Píšť 9-0-91 % 2:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Starý Jičín - Strahovice 72-14-14 % 5:1 (3:1) 01.10. 15:00 -
Libhošť - Kozmice 46-27-27 % 3:2 (1:0) 01.10. 15:00
-
Stará Bělá - Albrechtice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Ludgeřovice - Strahovice 70-12-18 % 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
V. Heraltice - Štěpánkovice 100-0-0 % 2:2 (2:1) 07.10. 15:00 -
Darkovičky - Libhošť 100-0-0 % 6:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Bolatice - Starý Jičín 82-18-0 % 1:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Kozmice - Chlebičov 6-6-88 % 1:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Píšť - Mokré Lazce 6-12-82 % 2:2 (1:2) 08.10. 15:00
-
Chlebičov - Darkovičky 36-43-21 % 2:3 (0:2) 14.10. 15:00 -
Mokré Lazce - V. Heraltice 86-14-0 % 6:3 (2:2) 15.10. 10:00 -
Albrechtice - Kozmice 79-7-14 % 2:3 (2:1) 15.10. 14:00 -
Strahovice - Bolatice 21-58-21 % 5:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
Štěpánkovice - Stará Bělá 14-7-79 % 4:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Libhošť - Ludgeřovice 79-0-21 % 4:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Starý Jičín - Píšť 43-14-43 % 1:4 (0:2) 15.10. 15:00
-
Stará Bělá - Mokré Lazce 35-36-29 % 2:4 (1:2) 21.10. 14:30 -
Ludgeřovice - Bolatice 29-35-36 % 3:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Darkovičky - Albrechtice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
V. Heraltice - Starý Jičín 79-7-14 % 2:1 (1:0) 21.10. 14:30 -
Libhošť - Chlebičov 29-29-42 % 5:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Píšť - Strahovice 87-0-13 % 3:2 (2:1) 11.11. 14:00 -
Kozmice - Štěpánkovice 86-7-7 % 4:2 (2:1) 22.10. 14:30
-
Chlebičov - Ludgeřovice 100-0-0 % 5:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Mokré Lazce - Kozmice 93-7-0 % 6:1 (4:0) 29.10. 10:00 -
Albrechtice - Libhošť 67-8-25 % 1:1 (1:0) 28.10. 10:30 -
Bolatice - Píšť 35-36-29 % 3:3 (1:0) 29.10. 14:30 -
Štěpánkovice - Darkovičky 21-14-65 % 1:3 (1:1) 29.10. 14:30 -
Strahovice - V. Heraltice 50-29-21 % 6:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Starý Jičín - Stará Bělá 14-0-86 % 3:2 (2:0) 29.10. 14:30
-
Stará Bělá - Strahovice 75-0-25 % 2:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Darkovičky - Mokré Lazce 33-17-50 % 3:2 (1:0) 04.11. 14:00 -
Chlebičov - Albrechtice 92-0-8 % 8:2 (4:0) 04.11. 14:00 -
V. Heraltice - Bolatice 58-17-25 % 1:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Píšť - Ludgeřovice 75-17-8 % 2:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Libhošť - Štěpánkovice 100-0-0 % 6:2 (2:0) 04.11. 10:00 -
Kozmice - Starý Jičín 70-20-10 % 1:1 (0:0) 04.11. 10:30
-
Ludgeřovice - Píšť 29-14-57 % 23.03. 15:00 -
Mokré Lazce - Darkovičky 57-0-43 % 24.03. 10:00 -
Albrechtice - Chlebičov 29-14-57 % 24.03. 14:00 -
Bolatice - V. Heraltice 86-0-14 % 24.03. 15:00 -
Strahovice - Stará Bělá 14-14-72 % 24.03. 15:00 -
Starý Jičín - Kozmice 57-14-29 % 24.03. 15:00 -
Štěpánkovice - Libhošť 14-14-72 % 24.03. 15:00
-
Chlebičov - Štěpánkovice -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Darkovičky - Starý Jičín -:- (-:-) 30.03. 14:00 -
Stará Bělá - Bolatice -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
V. Heraltice - Píšť -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Albrechtice - Ludgeřovice -:- (-:-) 31.03. 14:00 -
Libhošť - Mokré Lazce -:- (-:-) 31.03. 15:30 -
Kozmice - Strahovice -:- (-:-) 31.03. 15:30
-
Ludgeřovice - V. Heraltice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Mokré Lazce - Chlebičov -:- (-:-) 07.04. 10:00 -
Píšť - Stará Bělá -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Bolatice - Kozmice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Strahovice - Darkovičky -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Starý Jičín - Libhošť -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Štěpánkovice - Albrechtice -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Chlebičov - Starý Jičín -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Darkovičky - Bolatice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Stará Bělá - V. Heraltice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Albrechtice - Mokré Lazce -:- (-:-) 14.04. 14:00 -
Štěpánkovice - Ludgeřovice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Libhošť - Strahovice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Kozmice - Píšť -:- (-:-) 14.04. 16:00
-
Ludgeřovice - Stará Bělá -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
V. Heraltice - Kozmice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Mokré Lazce - Štěpánkovice -:- (-:-) 21.04. 10:00 -
Píšť - Darkovičky -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Bolatice - Libhošť -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Strahovice - Chlebičov -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Starý Jičín - Albrechtice -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Chlebičov - Bolatice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Darkovičky - V. Heraltice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Mokré Lazce - Ludgeřovice -:- (-:-) 28.04. 10:00 -
Albrechtice - Strahovice -:- (-:-) 28.04. 14:00 -
Štěpánkovice - Starý Jičín -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Libhošť - Píšť -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Kozmice - Stará Bělá -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
Ludgeřovice - Kozmice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Stará Bělá - Darkovičky -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
V. Heraltice - Libhošť -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Strahovice - Štěpánkovice -:- (-:-) 05.05. 16:00 -
Píšť - Chlebičov -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Bolatice - Albrechtice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Starý Jičín - Mokré Lazce -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Chlebičov - V. Heraltice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Darkovičky - Kozmice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Mokré Lazce - Strahovice -:- (-:-) 12.05. 10:00 -
Albrechtice - Píšť -:- (-:-) 12.05. 14:00 -
Starý Jičín - Ludgeřovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Štěpánkovice - Bolatice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Libhošť - Stará Bělá -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Ludgeřovice - Darkovičky -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Stará Bělá - Chlebičov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
V. Heraltice - Albrechtice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Strahovice - Starý Jičín -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
Kozmice - Libhošť -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Píšť - Štěpánkovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Bolatice - Mokré Lazce -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Chlebičov - Kozmice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Mokré Lazce - Píšť -:- (-:-) 26.05. 10:00 -
Albrechtice - Stará Bělá -:- (-:-) 26.05. 14:00 -
Strahovice - Ludgeřovice -:- (-:-) 26.05. 16:00 -
Starý Jičín - Bolatice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Štěpánkovice - V. Heraltice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Libhošť - Darkovičky -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Ludgeřovice - Libhošť -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Darkovičky - Chlebičov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Stará Bělá - Štěpánkovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
V. Heraltice - Mokré Lazce -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Kozmice - Albrechtice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Píšť - Starý Jičín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Bolatice - Strahovice -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Chlebičov - Libhošť -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Mokré Lazce - Stará Bělá -:- (-:-) 09.06. 10:00 -
Albrechtice - Darkovičky -:- (-:-) 09.06. 14:00 -
Strahovice - Píšť -:- (-:-) 09.06. 16:00 -
Bolatice - Ludgeřovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Starý Jičín - V. Heraltice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Štěpánkovice - Kozmice -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Ludgeřovice - Chlebičov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Darkovičky - Štěpánkovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Stará Bělá - Starý Jičín -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
V. Heraltice - Strahovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Libhošť - Albrechtice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Kozmice - Mokré Lazce -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Píšť - Bolatice -:- (-:-) 15.06. 13:30
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2023-2024
- Chlebičov patří určitě mezi nejlepší trojici manšaftů v soutěži, říká o svém týmu talentovaný Filip Vala
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Sokol Mokré Lazce | 13 | 51:17 | 32 |
2 | FK Darkovičky | 13 | 31:14 | 30 |
3 | FK Stará Bělá | 13 | 30:28 | 24 |
4 | FC Libhošť | 13 | 33:33 | 23 |
5 | SK Viktorie Chlebičov | 13 | 32:24 | 22 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Zbyněk Pospěch | 19 |
2 | Martin Šec | 10 |
3 | Přemysl Hajník | 10 |
4 | Daniel Mlýnek | 8 |
5 | Martin Wedlich | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Patrik Minarčík | 50 | 54,9% | 0 |
2 | Radim Mudrik | 47 | 56,0% | 1 |
3 | Kryštof Surovec | 45 | 54,9% | 0 |
4 | Petr Vala | 45 | 49,5% | 0 |
5 | Marek Kulaviak | 44 | 50,6% | 0 |
Nejnovější události
K. Surovec 22:31 18.3.2024 Tip: výhra domácích Ludgeřovice K. Surovec 22:31 18.3.2024 Tip: výhra domácích Mokré Lazce K. Surovec 22:31 18.3.2024 Tip: výhra domácích Albrechtice K. Surovec 22:31 18.3.2024 Tip: výhra domácích Bolatice K. Surovec 22:31 18.3.2024 Tip: výhra hostů Stará Bělá