3. P. Drbal , 12. M. Vrzal (vl.) , 16. T. Selinger , 27. P. Malata (p.) , 55. T. Zezula
16

Rosicím rozlučka s podzimem vyšla na jedničku, když Havlíčkův Brod vyprovodily s nepopulárním bůrem.

Domácí po půli vedli

Již ve 3. minutě, po rohu zahraném Kuglerem z levé strany, dobře vyskočil na centrovaný míč Drbal a hlavou jej umístil přesně k zadní tyči branky hostí – 1:0. V 16. minutě po dalším Kuglerově rohu, tentokrát z pravé strany, prošel míč až ke středu branky k volnému Selingerovi, který z hranice brankoviště prostřelil Kubáta – 2:0.  Ve 26. minutě byl při rychlém útoku domácích vedeném po levé straně a křížné přihrávce od Prakse bránícím Vrzalem faulován Malata. Nařízenou penaltu v následující minutě sám faulovaný bezpečně proměnil – 3:0.

Domácí navyšovali vedení

Ve 49. minutě předvedli rychlý útok hosté, když J. Henek vyvedl míč středem hřiště a přihrál doprava na Štědrého. Štědrý následně našel centrem nedostatečně bráněného Plevu a míč z jeho hlavy jen těsně minul levou tyč branky domácích. V 55. minutě po dalším rohu Kuglera z levé strany prošel míč podél celé branky až k zadní tyči k Drbalovi a po následné “okopávané” v nepřehledné skrumáži hráčů před brankovou čárou jej protlačil do sítě hostí Zezula – 4:0. V 70. minutě srazil za hranicí velkého vápna hostí pronikajícího Chylu Peřina. K nařízené penaltě se opět postavil kapitán domácích Malata, avšak tentokrát se jeho střela mezi tyče branky hostí nevešla. Účet utkání uzavřeli v 76. minutě sami hosté, když si střílenou zpětnou přihrávku Černého z pravé stany na nabíhajícího Kršáka srazil do vlastní branky u přední tyče stojící Vrzal – 5:0.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Kluci se sice snažili, ale domácí vyhráli zaslouženě. Zápas nám celkově vůbec nevyšel a byl to možná náš nejhorší výkon za celý podzim.