Petr Karlík
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Roztoky |
| 2022-2023 | TJ Tis |
| 2015-2016 | FC Slovan Havlíčkův Brod |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1675 (ø 83,75) | 14 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Roztoky - Líbeznice | 5:1 (3:1) | 57 | 57 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Pěčice - Roztoky | 0:6 (0:4) | 71 | 71 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Roztoky - Libčice | 4:2 (1:1) | 72 | 72 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:15 | S.Boleslav - Roztoky | 1:5 (0:1) | 88 | 88 | 3 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.09. 17:00 | Roztoky - Řepov | 5:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Kosořice - Roztoky | 2:5 (2:2) | 71 | 71 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | Roztoky - Luštěnice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Krchleby - Roztoky | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Pšovka - Roztoky | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Roztoky - Milovice | 4:2 (1:0) | 91 | 91 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 14:30 | Rejšice - Roztoky | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Chvatěruby - Roztoky | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 14:00 | Roztoky - Bělá | 2:0 (2:0) | 88 | 88 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.03. 15:30 | Libčice - Roztoky | 1:4 (1:0) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 16:30 | Roztoky - S.Boleslav | 4:0 (2:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 16:30 | Řepov - Roztoky | 1:7 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Roztoky - Kosořice | 3:0 (2:0) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 17:00 | Luštěnice - Roztoky | 4:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Roztoky - Krchleby | 6:2 (1:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Roztoky - Pšovka | 3:1 (1:1) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 170 (ø 85,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.03. 15:00 | Drahelčice - Roztoky B | 6:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 16:00 | Rudná - Roztoky B | 3:0 (2:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1675 (ø 83,75) | 14 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 2 | 170 (ø 85,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 13 (ø 0,59) | 8 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 21 | 1835 (ø 87,38) | 18 (ø 0,85) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 14 | 1158 (ø 82,71) | 2 (ø 0,14) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 6 | 415 (ø 69,16) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 9 | 370 (ø 41,11) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 14 | 1250 (ø 89,28) | 7 (ø 0,50) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 8 | 649 (ø 81,12) | 5 (ø 0,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 5 | 82 (ø 16,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 5 | 134 (ø 26,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 11 | 669 (ø 60,81) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 9 | 580 (ø 64,44) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 21 | 847 (ø 40,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 18 | 1396 (ø 77,55) | 4 (ø 0,22) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 8 | 130 (ø 16,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 6 | 307 (ø 51,16) | 6 (ø 1,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 28 (ø 28,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 44 (ø 44,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




