Tomáš Selinger
2026-2027
| Číslo hráče | 12 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Moravské Knínice |
| 2023-2024 | FC Sparta Brno |
| 2018-2019 | FC Slovan Rosice |
| 2018-2019 | Rosice |
| 2014-2015 | FC Slovan Rosice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Mor. Knínice - Bosonohy | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Mor. Knínice - Rohatec | 5:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Mor. Knínice - Kohoutovice | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Ráječko - Mor. Knínice | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Mor. Knínice - Rousínov | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Kunštát - Mor. Knínice | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Mor. Knínice - M. Krumlov | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:15 | Dobšice - Mor. Knínice | 1:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Mor. Knínice - Ivančice | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Ratíškovice - Mor. Knínice | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:30 | Mor. Knínice - Cézava | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Tišnov - Mor. Knínice | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Mor. Knínice - Boskovice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 29 | 2556 (ø 88,13) | 6 (ø 0,20) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 30 | 2597 (ø 86,56) | 9 (ø 0,30) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 29 | 2608 (ø 89,93) | 8 (ø 0,27) | 6 (ø 0,20) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 27 | 1929 (ø 71,44) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 30 | 2514 (ø 83,80) | 5 (ø 0,16) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 10 | 875 (ø 87,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 17 | 1366 (ø 80,35) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 30 | 2338 (ø 77,93) | 7 (ø 0,23) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,10) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 27 | 2153 (ø 79,74) | 7 (ø 0,25) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 24 | 2000 (ø 83,33) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 30 | 2601 (ø 86,70) | 5 (ø 0,16) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




