Petr Malata

2026-2027

TJ Baník Zbýšov

Číslo hráče11
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Baník Zbýšov
2025-2026 Čechie Zastávka
2022-2023 Čechie Zastávka
2022-2023 FC Moravský Krumlov
2021-2022 Čechie Zastávka
2018-2019 FC Slovan Rosice
2018-2019 Rosice
2014-2015 FC Slovan Rosice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
250 (ø 62,50) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 16:30 Zbýšov - Zbraslav 5:1 (2:0) 32 58 0 0 0 ne
23.08. 16:30 Zbýšov - FK Znojmo 3:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:30 Višňové - Zbýšov 1:3 (0:2) 90 1 0 0 ano
06.09. 16:00 Zbýšov - Novosedly 2:1 (1:0) 38 38 1 0 0 ano
26.09. 10:15 Dyjákovice - Zbýšov 3:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
11.10. 15:00 Nosislav - Zbýšov 1:4 (1:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 4 250 (ø 62,50) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 13 1156 (ø 88,92) 6 (ø 0,46) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 11 962 (ø 87,45) 6 (ø 0,54) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 14 1118 (ø 79,85) 4 (ø 0,28) 5 (ø 0,35) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 16 1396 (ø 87,25) 10 (ø 0,62) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 24 1900 (ø 79,16) 11 (ø 0,45) 10 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 25 2173 (ø 86,92) 35 (ø 1,40) 9 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 10 424 (ø 42,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 17 1020 (ø 60,00) 4 (ø 0,23) 7 (ø 0,41) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 29 2153 (ø 74,24) 21 (ø 0,72) 7 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,31)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 13 1036 (ø 79,69) 8 (ø 0,61) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,30)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 26 2180 (ø 83,84) 18 (ø 0,69) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 28 2450 (ø 87,50) 20 (ø 0,71) 13 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,21)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 11 990 (ø 90,00) 3 (ø 0,27) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)