Divize D - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
15. 1. 2020 22:26
Gratuluji pane Svoboda a hlavně všem vašim příznivcům za vaši podporu v hlasování o hráči podzimu v divize B.
23. 12. 2019 14:04
redakce fotbalunas.cz
Vysvětlení redakce k dotazům a dohadům z této diskuze: 1) Když odešlete hlas, je potřeba stránku znovu načíst, aby se ukázal nový stav se započteným hlasem. 2) Pokud přesáhne celkový počet hlasů v sestavě určitou hranici, jeden nový hlas nepohne s číslem u hráče v hlasování ani o setinu procenta, na kterou jsou výsledky zaokrouhlovány. Jako domácí úkol si můžete tu hranici spočítat. Kdo jí jako první správně napíše, má od nás voucher do SportFotbal.cz 3) Duplicitní účty náš systém automaticky zablokuje, hlasy z těchto účtů budou po konci hlasování odečteny. Dojde zde tedy s největší pravděpodobností ke korekci hlasů a možná i pořadí. Korekce bude provedena stejným "metrem" pro všechny hráče - nikdo nebude zvýhodněn/znevýhodněn.
25. 12. 2019 19:16
Jednoznačně,kdyby se počítali jednotlivé hlasy každého hráče,byl by okamžitě vidět počet hlasů a nemusíme dělat domácí na nějaká procenta ,což je zbytečné.!U žádné soutěže nejsou procenta.
25. 12. 2019 20:01
redakce fotbalunas.cz
Dobrý podvečer, ukazovat číslo s počtem hlasů by nic neřešilo. Rozhodně ne z pohledu nedovoleného hlasování. Když ho system zaznamená, účet automaticky zablokuje. Jak už jsme psali, všechny hlasy ze zablokovaných účtů budou po uzavření hlasování odečteny. A to i ty, které se do hlasování před zablokováním účtu stihly započítat. Nedovoleným hlasováním nikdo vítězství nezíská. Místo procent spíše zvažujeme neukazovat až do konce hlasování žádná průběžná čísla.
25. 12. 2019 22:33
Děkuji za vysvětlení Přeji krásné sváteční a pohodové dny .
Myslím si, že paní Paclíková je trochu sklamaná, že pan R. Svoboda má víc %, než zrovna její favorit
při lajkování _ Web fotbalunas.cz pořád hlásí:, při zpracování hlasů došlo k chybě- bude reagovat správce webu _
nevím proč musíte schovávat jednotlivé hlasy pod procenta¨Tabulka s počtem hlasů pro hráče by byla přehledná,- i možnost okamžité kontroly.A na konci hlasování jste mohl vytvořit ten váš kruhový graf,který by stejně byl už k ničemu. S přáním pevného zdraví a štěstí pro Všechny
To jste paneTrebor na omylu.S poctivostí se nejdále dojde.Toto ve fotbale nic neznamená.
Při vší úctě k vám paní Paclíková si myslím, že nemáte vůbec ponětí, jak toto hlasování vůbec funguje a jak je nastaveno.
Nejste jediní komu se nečtou procenta, tak nefňukejte.
web fotbalunas.cz říká" při zpracování hlasů došlo k chybě !!!!!!!
Dobrý večer my jsme také početná rodina a stále dáváme hodně hlasů,ale jakým způsobem vy hlasujete je neregulérní.Sledujeme stále %ale aby nám ani jedno %nepřičetlo tak je to doslova podvod a ještě nám to snižuje.a jenom u vás to je stále více.Už si všímají toho i jiní lidé,a jsou z tohoto hlasování v šoku.Budiž vám přáno,.
Dobrý den paní Paclíková,jsme početná rodina a každý z nás se,snaží dávat hlas co nejčastěji...přeji Vám krásný den :)
19. 12. 2019 06:53
Dobrý den ,prosíme o odpoved!!! o hlasování v soutěži.Proč se nepřičtou hlasy ,proč %kde není žádný přehled přičítání hlasů.!!!!!!! .Od začátku hlasování to stále sledujeme a vidíme tu jak se tu podvádí..Prosím o odpoveď!!!!
Hlasují pro pana F. Vedrala, ale hlasy se nezapočítávají... Jak je to možné??
Dobrý den, Vedralovi se nepřipisují body již druhý den.Jako rodina dáváme 3hlasy a připíše se 1 setina bodu a ne 3 setiny, jsme řádně registrovaní. Děkuji Iveta Makovičková
Dobrý den prosím kontrolu pro P.Svobodu při hlasování.!!!!
Dobrý den jak můžu poznat,že je hlas připsaný???Nikde mi nic nepíše.
12. 8. 2019 06:28
Zápas divize D mezi V. Bíteší a Břeclavi (11.8.2019) skončil 3:1 pro domácí a ve výsledcích máte 0:0 po poločase 2:1. To je trochu divné.....opravte to.
Tak konečně vyhraje někdo jinej než SFK :)
Davide, díky za upozornění! Losovací aktiv pro Čechy je 24. 6., pro Moravu a Slezsko je 22. 6., tedy dnes, jak jste napsal. :)
Není losování náhodou dnes v Olomouci?

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Tatran Bohunice 8 15:9 17
2 TJ Start Brno 7 12:5 16
3 FC Vysočina Jihlava B 7 19:6 15
4 MSK Břeclav 8 13:12 15
5 TJ Sokol Lanžhot 8 16:11 12
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Adam Savi 8
2 Marek Šerý 7
3 Nikolas Burčík 6
4 Jan Hloch 6
5 Matěj Vopršal 6
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Chovánek 22 52% 0
2 Radek Hruška 18 42% 0
3 Petr Jelínek 18 42% 0
4 Venca Likeš 18 42% 0
5 Ladislav Beran 15 53% 0
Zobrazit celou tabulku