Divize D

Reportáž

Rosice vyhrály v Nových Sadech

23.03.2019 18:22 Divize D 16

Rosice už v prvním poločase rozhodly o tom, že si z Nových Sadů odvezou tři body.

Reportáž

23.03.2019 18:13 Divize D 16

Čtyři branky v první čtvrt hodině udaly ráz zápasu mezi Břeclaví a Bzencem.

Reportáž

23.03.2019 18:11 Divize D 16

Blanenští druhé jarní kolo zvládli lépe než první a porazili nebezpečný Lanžhot.

Reportáž

Tasovice vyloupily Havlíčkův Brod

23.03.2019 13:05 Divize D 16

V sobotním dopoledni se v Havlíčkově Brodě představily Tasovice. Hráčem utkání se stal Pavel Lapeš, který třemi brankami v prvním poločase rozhodl o jednoznačné výhře hostů.

Rozhovor

Se Žďárem to bude o jedné chybičce, tuší Veselský ze Ždírce

Divize D
20.03.2019 20:47 0

Mladý stoper Ždírce nad doubravou Jiří Veselský mluví o zápase v Bystrci, nadcházejícím derby se Žďárem i své premiéře v A týmu v jeho patnácti letech. Prozrazuje i to, jak mu spoluhráči přezdívají!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Divize D, 2018-2019

20.03.2019 12:19 0

Expertem 17. kola Fortuna Divize D je Tomáš Mrňa z Velké Bíteše.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celostátní článek

Po brutálním zákroku ve IV. třídě se strhla bitka. Vyberte si, koho vyloučím, reagoval sudí. Zápas se nedohrál

19.03.2019 16:54 0

Hned úvod jara se neobešel bez pořádné aféry. Co se v zápase nejnižší soutěže okresu Kolín mezi TJ Ždánice - Sokol Cerhenice B přihodilo?

NEJ VÍKENDU: Životní zápas kanonýra? O výhru 6:0 se postaral jediný hráč!

18.03.2019 17:10 1

Největší nakládačky, největší divácká návštěva nebo nejlepší střelec České republiky z víkendu? I o tom se dozvíte v našem unikátním přehledu toho nejlepšího, který zveřejňujeme po každém odehraném kole. V jeho prvním jarním díle jsme zahrnuli všechny dosud odehrané zápasy z druhé části sezóny.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Divize D, 2018-2019

18.03.2019 10:44 0

Přinášíme vám ideální jedenáctku 16. kola Fortuna Divize D. Vítěz bude znám ve středu 20.3. ve 12 hodin.

Reportáž

Ve Velké Bíteši se nehrálo

17.03.2019 17:31 Divize D 17

Zápas ve Velké Bíteši se kvůli nezpůsobilému terénu nehrál.

Reportáž

Stará Říše zvládla krajské derby

Roman Nehyba byl ústřední postavou Staré Říše, které hattrickem pomohl k výhře nad Havlíčkovým Brodem.

Reportáž

17.03.2019 17:28 Divize D 17

Tasovičtí v každém poločase vstřelili dvě branky a jednoznačně ovládli zápas s Břeclaví.

Reportáž

17.03.2019 17:26 Divize D 17

Nováček soutěže díky brankám zimních posil rozdílem třídy porazil Nové Sady.

Reportáž

V Bystrci se body dělily

17.03.2019 17:25 Divize D 17

Bystrc nevyhrála ani v prvním jarním kole a se soupeřem z Vysočiny se rozešla smírně.

Reportáž

17.03.2019 17:23 Divize D 17

Lídr tabulky v Humpolci vybojoval remízu díky penaltě v samotném závěru zápasu.

Reportáž

Rosice ve druhé půli zlomily odpor Strání

16.03.2019 18:19 Divize D 17

Rosice potvrdily roli favorita a zvládly první jarní kolo se Stráním.

Reportáž

V Bzenci se nehrálo

16.03.2019 18:18 Divize D 16

Zápas v Bzenci byl odložen kvůli nezpůsobilému terénu na 10. dubna.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Divize D, 2018-2019

14.03.2019 07:41 0

Expertem 16. kola Fortuna Divize D je Lukáš Konrád z Polné.

Článek

Divizní týmy za sebou mají generálky

11.03.2019 11:32 0

Divizní týmy mají herní přípravu za sebou a hned příští víkend ukáže, jak se komu podařila naladit forma na start jarní části.