ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 28.kolo Divize D, 2023-2024

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 28. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se ním Jakub Kokorský z Velkého Meziříčí. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Kubo co tvoje fotbalová kariéra? Kde si působil než si začal hrát za Velké Meziříčí?
Začal jsem hrát fotbal u nás ve Střelicích, kde jsem byl vlastně do 14 let. Během toho jsem měl také střídavý start v Bohunicích, potom jsem šel do ČAFC Zidenice a následně od 15 do 20 let jsem byl ve Zbrojovce. Během toho, jsem byl půl sezóny na hostování v Ivančicích odkud si mě vytáhli do Bohunic a tam jsem byl do zimy. Teď jsem na půl roku jsem na hostování v Meziříčí.
Jaké jsou tvoje cíle ve fotbale?
Teď v létě bych se chtěl vrátit do Bohunic a zase zabojovat o základní sestavu, poté se uvidí. Samozřejmě pořád jsem mladý a chci hrát co nejvýš to půjde
Máš nějaké svoje rituály před zápasem a jak se připravuješ?
Rituály nějaké určité nemám. Ale jsem docela pověrčivý, takže když se mi třeba povede nějaký zápas jako třeba teď, tak se snažím, abych se připravil stejně. Například, stejný ponožky a příprava jako taková na zápas.
A co po zápase? Sedíte se spoluhráči a proběhne nějaké to pivko?
Bohužel, skrz to že někdo dojíždí z Brna a někdo zase z Jihlavy, tak po zápase všichni jedeme domů.
Jakou máš přezdívku a pamatuješ si jak vznikla ?
Přezdívku mam Koky. Asi se to odvodilo od příjmení Kokorský a vlastně začali mi tak říkat, když jsem hrál v Bohunicích za žáky. Trenér nějak přišel řekl mi Koky a bylo to. Potom ať už jsem šel kamkoliv, tak mi říkali Koky a ani jsem se tak nemusel představovat.
Jak se těšíš na fotbalové EURO? Myslíš, že národní tým dokáže navázat na naše hokejisty ?
Na Euro se samozřejmě strašně těším. Jsem zvědavý kolik na tom prohraju peněz, ale konečně se zase bude na co dívat. Samozřejmě doufám, že naši fotbalisti dojdou co nejdál, přesto si ale myslím, že takovou parádu jako naši hokejisté nezopakují.
Věnuješ se ještě nějakému sportu ve volném čase?
Studuji na Masarykově univerzitě ,,sportovku", takže tam musíme dělat zápočty se spousty sportů jako například gymnastiku, atletiku atd. Jinak mimo školu a fotbal si rád zahraji tenis nebo basket. K tomu máme s kamarády z vesnice futsalový oddíl, ještě hraju malou kopanou za brněnský tým Srandy.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.