Karel Svoboda

2026-2027

TJ Sokol Pohled

Datum narození(31 let)
Číslo hráče2
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 TJ Sokol Pohled
2014-2015 FC Slovan Havlíčkův Brod

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
827 (ø 75,18) 4 (ø 0,36) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Kostelec - Pohled 0:9 (0:6) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Pohled - Přibyslav 4:0 (1:0) 46 46 0 1 0 ano
23.08. 16:30 Pohled - Třešť 9:0 (3:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:30 Pacov - Pohled 2:2 (2:0) 90 0 1 0 ano
04.09. 17:00 Pohled - Světlá 5:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Pohled - Mírovka 6:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Pohled - Telč 2:1 (1:1) 19 71 0 0 0 ne
11.10. 15:00 Tis - Pohled 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Pohled - Chotěboř B 5:1 (1:0) 90 2 0 0 ano
24.10. 14:30 Lípa - Pohled 2:4 (1:2) 90 1 0 0 ano
31.10. 10:15 Pohled - AFC B 3:0 (1:0) 42 48 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 6 496 (ø 82,66) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 16 1349 (ø 84,31) 1 (ø 0,06) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 19 1607 (ø 84,57) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 15 1226 (ø 81,73) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 20 1551 (ø 77,55) 1 (ø 0,05) 7 (ø 0,35) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 13 906 (ø 69,69) 3 (ø 0,23) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 8 705 (ø 88,12) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 30 2700 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 10 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 28 2485 (ø 88,75) 1 (ø 0,03) 14 (ø 0,50) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07)
Vysočina | 1.A třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 23 1858 (ø 80,78) 2 (ø 0,08) 6 (ø 0,26) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. A 17 1310 (ø 77,05) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 4 154 (ø 38,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 8 361 (ø 45,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)