4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Hlubina ztratila vyhraný zápas

34. M. Sebrala , 78. J. Šamárek , 88. D. Harazim - 50. O. Hyrník , 71. M. Sasko , 76. D. Kotík (vl.)
0

Jednobrankovou ztrátu dokázala Hlubina ve druhé části zlikvidovat a ještě patnáct minut před koncem vézt o dvě branky. Bolatice ale stačily ještě skóre dorovnat.

V nedělním duelu mezi Bolaticemi a Hlubinou se skóre neustále přelévalo z jedné strany na druhou. Nejprve tahali za pilku hosté, ale tutovku Hyrníka perfektně zpacifikoval gólman Kramář. Domácí se zahřívali mnohem pomaleji, jenže postupem času převzali iniciativu. Hlavička Šamárka ovšem letěla vedle a slibnou akci pokazil i Obrusník. Rovnovážným stavem tak otřásla až 33. minuta, kdy Sebrala při trestňáku potvrdil vytříbenou kopací techniku – 1:0. Čtyři minuty před přestávkou lomil rukama Šamárek, protože po centru Ballarina orazítkoval tyčku.

Druhý poločas však zastihl domácí družinu v nedbalkách. Již ve 49. minutě napřáhl Hyrník a tentokrát vyšel ze souboje s Kramářem vítězně – 1:1. Hlubina vycítila šanci a její úsilí se setkalo s gólovou odezvou. Ránu Krčmaříka ještě Kramář vytlačil na roh, jenže po následné hlavičce Saska se natahoval marně – 1:2. Ještě hůře se Bolaticím dýchalo od 76. minuty, kdy stál ve správný moment na správném místě Krčmařík – 1:3. Domácí ovšem neklesali na mysli. Čerstvou krev do žil jim vlila 78. minuta, v níž Gaida zužitkoval přesný centr Harazima – 2:3. O necelých deset minut později slavili fanoušci vyrovnání. Mladíček Sikora našel uvnitř šestnáctky Harazima a ten zaznamenal svou první trefu v bolatickém dresu – 3:3. V nastaveném čase rozvlnil síť i Sikora, ale mával se ofsajd.

FK Bolatice
Jiří Šula, asistent trenéra Bolatic: „Nastoupili jsme proti velice nepříjemnému soupeři. Byli to mladí a běhaví kluci, kteří nám dělali velké problémy. Kdybychom ovšem po prvním poločase vedli 3:0, tak by se nikdo nemohl divit. Bohužel jsme neproměnili pár šancí a po přestávce hosté otočili stav na 1:3. Vzhledem k vývoji zápasu remízu bereme, protože Hlubina hrála opravdu výborně.“

TJ Unie Hlubina
Jan Krčmařík (hráč): Prvních patnáct minut jsme byli lepším týmem, ale bez vážnější šance. pak byly Bolatice převzaly taktovku a daly nám jednu branku. Druhá půle už patřila jednoznačně nám, a dokázali jsme třemi góly skóre obrátit. Dokonce jsme měli i možnost dát čtvrtý gól. V závěru soupeř dvěma góly zápas srovnal. Pro nás jsou to opět ztracené body a jsme zklamaní.