EXPERT TIP - 4.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018
Datum kola: 27.8.2017
V nadcházejícím kole I. A třídy opět proběhne spousta velice zajímavých zápasů. Sobotní program startuje již v 14.00 hodin soubojem Krásných Louček s Kravařemi. O dvě hodiny později vypukne střetnutí mezi Chlebičovem a Velkými Heralticemi. Během sobotního odpoledne se ještě fanoušci mohou těšit na utkání Jakubčovic nad Odrou s Kobeřicemi a Ludgeřovic s Vítkovem. Nedělní ráno je tradičně zasvěceno fotbalu v Mokrých Lazcích, kam dorazí ambiciózní Oldřišov. Stadiony by se pak mohly slušně zaplnit i při zápasech Bolatic s Hlubinou anebo Darkoviček se Slavkovem.
V nadcházejícím kole I. A třídy opět proběhne spousta velice zajímavých zápasů. Sobotní program startuje již v 14.00 hodin soubojem Krásných Louček s Kravařemi. O dvě hodiny později vypukne střetnutí mezi Chlebičovem a Velkými Heralticemi. Během sobotního odpoledne se ještě fanoušci mohou těšit na utkání Jakubčovic nad Odrou s Kobeřicemi a Ludgeřovic s Vítkovem. Nedělní ráno je tradičně zasvěceno fotbalu v Mokrých Lazcích, kam dorazí ambiciózní Oldřišov. Stadiony by se pak mohly slušně zaplnit i při zápasech Bolatic s Hlubinou anebo Darkoviček se Slavkovem.
Michal Pěntka
Expertem aktuálního kola jsme zvolili zkušeného útočníka Michala Pěntku, který v loňské sezoně patřil v dresu Ludgeřovic k nejlepším kanonýrům celé soutěže. V letošním ročníku zatím drží střelecký půst, ale určitě bude pouze otázkou času, než zase začne pálit ostrými.
Přiznám se, že o družstvu z Velkých Heraltic toho moc nevím. Domácí naopak na vlastním stadionu moc bodů rozdávat nebudou. Chlebičov potvrdí svou sílu a zvítězí. Tip: 1.
|
Tip experta: 1 | 84 - 8 - 8 % | 26.08. 16:00 |
Komentář experta: Přiznám se, že o družstvu z Velkých Heraltic toho moc nevím. Domácí naopak na vlastním stadionu moc bodů rozdávat nebudou. Chlebičov potvrdí svou sílu a zvítězí. Tip: 1.
Jakubčovice se u nás v minulém kole prezentovaly velice slušně, a jestliže navážou na svůj výkon, tak mají šanci uspět i s Kobeřicemi. Rozhodne domácí prostředí. Tip: 1.
|
Tip experta: 1 | 59 - 8 - 33 % | 26.08. 17:00 |
Komentář experta: Jakubčovice se u nás v minulém kole prezentovaly velice slušně, a jestliže navážou na svůj výkon, tak mají šanci uspět i s Kobeřicemi. Rozhodne domácí prostředí. Tip: 1.
Budeme se snažit Vítkov porazit, i když to nebude lehké, protože si myslím, že se Vítkov určitě výsledkově zvedne. Musíme zápas odmakat a doufám, že vyhrajeme. Tip: 1.
|
Tip experta: 1 | 100 - 0 - 0 % | 26.08. 17:00 |
Komentář experta: Budeme se snažit Vítkov porazit, i když to nebude lehké, protože si myslím, že se Vítkov určitě výsledkově zvedne. Musíme zápas odmakat a doufám, že vyhrajeme. Tip: 1.
Krásné Loučky mají vynikající start do soutěže, ale stejně si myslím, že to tentokrát na fotbalový stroj z Kravař nebude stačit. Favorit si odveze všechny body. Tip: 2.
|
Tip experta: 2 | 8 - 8 - 84 % | 26.08. 14:00 |
Komentář experta: Krásné Loučky mají vynikající start do soutěže, ale stejně si myslím, že to tentokrát na fotbalový stroj z Kravař nebude stačit. Favorit si odveze všechny body. Tip: 2.
Oldřišov přes léto posílil, takže to vypadá, že bude hrát atraktivní fotbal i letos. Doufám, že tentokrát se nebude zachraňovat v posledním kole. Přesto si myslím, že družstvo z Mokrých Lazců o víkendu zvítězí a uklidní náročného domácího diváka. Tip: 1.
|
Tip experta: 1 | 42 - 8 - 50 % | 27.08. 10:00 |
Komentář experta: Oldřišov přes léto posílil, takže to vypadá, že bude hrát atraktivní fotbal i letos. Doufám, že tentokrát se nebude zachraňovat v posledním kole. Přesto si myslím, že družstvo z Mokrých Lazců o víkendu zvítězí a uklidní náročného domácího diváka. Tip: 1.
Souboj týmů, které budou podle mého názoru hrát v horních patrech tabulky. Hlubina se netají svými postupovými ambicemi, ale nemyslím si, že tenhle ročník nějak proletí. Hosté narazí již tuto neděli, kdy dobře organizovaný celek z Bolatic zvítězí. Tip: 1.
|
Tip experta: 1 | 67 - 25 - 8 % | 27.08. 17:00 |
Komentář experta: Souboj týmů, které budou podle mého názoru hrát v horních patrech tabulky. Hlubina se netají svými postupovými ambicemi, ale nemyslím si, že tenhle ročník nějak proletí. Hosté narazí již tuto neděli, kdy dobře organizovaný celek z Bolatic zvítězí. Tip: 1.
Očekávám, že domácí budou opět kopat penaltu!!! Všeobecně se ví, že do Darkoviček nikdo moc rád nejezdí. Tentokrát se musí se „specifickým“ prostředím popasovat i nováček ze Slavkova, který by mohl využít postupové euforie a nějaký bodík si odvézt. Tip: 0.
|
Tip experta: 0 | 66 - 17 - 17 % | 27.08. 17:00 |
Komentář experta: Očekávám, že domácí budou opět kopat penaltu!!! Všeobecně se ví, že do Darkoviček nikdo moc rád nejezdí. Tentokrát se musí se „specifickým“ prostředím popasovat i nováček ze Slavkova, který by mohl využít postupové euforie a nějaký bodík si odvézt. Tip: 0.
Výsledky tipování
Pořadí | Jméno | Počet bodů |
---|---|---|
1. | Lukáš Stepek | 6 |
2. | Marek Kulaviak | 5 |
3. | Richard Husovsky | 5 |
4. | Vojtěch Jadrný | 5 |
5. | Pavel Kozelek | 4 |
6. | Michal Pěntka | 3 |
7. | Patrik Fiala | 3 |
8. | Martin Kresta | 3 |
9. | Michal Gavenda | 3 |
10. | Adam Korbel | 3 |
11. | Venca Likeš | 1 |
Body za jednotlivá utkání se připisují automaticky druhý den ráno.
Autor: Tomáš Holata
Komentáře
Rozhovory
- Nikdy to nevzdávej, říká dobrou radu do života Karel Adamec z Ludgeřovic
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2023-2024
- Chlebičov patří určitě mezi nejlepší trojici manšaftů v soutěži, říká o svém týmu talentovaný Filip Vala
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Město Albrechtice | 13 | 22:5 | 32 |
2 | MFK Vítkovice B | 13 | 39:19 | 31 |
3 | FC Dolní Benešov | 13 | 35:19 | 29 |
4 | FK Sokol Mokré Lazce | 13 | 38:23 | 23 |
5 | TJ Sokol Kozmice | 13 | 31:34 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Zbyněk Pospěch | 14 |
2 | Dominik Klinger | 13 |
3 | Jan Kuric | 13 |
4 | Jakub Vidiševský | 11 |
5 | Daniel Skroch | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | David Obrusník | 46 | 50,5% | 0 |
2 | Ladislav Beran | 43 | 51,8% | 0 |
3 | Jiří Klik | 43 | 47,8% | 0 |
4 | Daniel Schrom | 43 | 47,3% | 0 |
5 | Petr Vala | 43 | 53,1% | 0 |