Rozhovory s hráči kola Středočeský

Rozhovor

Hlavně si uvědomit, že soupeř a rozhodčí jsou také jen lidé, takže mít úctu a respekt, říká Karel Hoch

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 06.12.2018 23:16

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím je unhošťský útočník Karel Hoch. Karel je bojovník, který se i přes zdravotní potíže snaží dělat pro svůj tým všechno. V jednom rozhovoru už jsme vám tohoto unhošťského snipera představovali, jsme rádi, že Karla neopustil smysl pro humor. V tomto rozhovoru nám prozradil, jak oslavil konec pozdimní části a jak se těší na Vánoce. 

Rozhovor

Zimní příprava je pro Filipa Kubalíka peklo

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 28.11.2018 20:45

Hráčem posledního kola se po vašem hlasování stal excelentní střelec Nučic, Filip Kubalík. Dohnat Filipa k rozhovoru je těžké, je neustále vytížen prací, sportem, rodinou. Ale nakonec si chvilku našel a přiznal, že v zimní přípravě (ač ji nesnáší) bude muset trochu dohonit fyzičku.

Rozhovor

Jsem v Kutné Hoře, abych pomohl týmu k nějakému úspěchu, říká Štěpán Kacafírek

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 24.11.2018 15:45

Patnácté kolo ovládl divácké hlasování o hráče kola Štěpán Kacafírek. Právě s tímto kanonýrem Vám nyní přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Znáte Gábora Királyho? Maďarský brankář, který odchytal většinu kariéry v teplákách. Aleš Herink z Lubné to má podobné!

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 22.11.2018 23:02

Proti svému bývalému klubu je to vždycky zápas s jinou příchutí. Přesně to se poštěstilo Aleši Herinkovi, který v rámci dvanáctého kola zavítal na hřiště Kolešovic, odkud do Lubné přišel. V zápase byl velmi důležitou postavou, neboť Baníku se nedařilo a Kolešovice naopak svého exbrankáře zaměstnávaly. Nedokázaly ho ale překonat, a tak ani v tomto zápase nebraly bod. Lubenský brankář získal ocenění hráče kola i za poslední hrací v&iac

Rozhovor

Partu jsme vždycky měli a máme výbornou, proto jsem v Městečku už dvanáct let, říká Jiří Urban

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 20.11.2018 19:21

Městečko má za sebou těžký zápas ve Mšeci, který ale zvládlo vítězně. A to díky výbornému výkonu a gólu Jiřího Urbana, který si za toto utkání vysloužil nominaci do sestavy kola, kterou následně ovládl. Jaké otázky jsme si na tahouna z Ohnivec arény připravili? Sice s opožděním, ale nyní si můžete rozhovor s velezkušeným hráčem přečíst.

Rozhovor

Motivoval jsem spoluhráče soudkem piva, prozradil Josef Teplý po utkání s Velimí

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 16.11.2018 23:08

S Josefem Teplým, hráčem dvanáctého kola OP Kolín, je snadné dělat rozhovor. Pepa se neustále něčemu směje, na otázky odpovídá upřímně a celkově je veselá kopa. Ale na hřišti je z něj obávaný protihráč, nejen proto, že jako defenzívní hráč je nejlepším střelcem mužstva.

Rozhovor

Takový zápal, jako byl v Hostouni, bych chtěl od celého týmu a ne jen od pár jedinců, říká Marek Kučera

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 15.11.2018 16:22

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím je Marek Kučera, tatranský stoper, který je skutečným srdcařem. Marek nám řekl, kdo byl jeho největší motivací na začátku jeho fotbalové kariéry a zda je spokojený s dosavadním výkonem týmu. 

Rozhovor

Je fajn nahrát si s tátou, na střed se strejdou Romanem a dopředu na bráchu Aleše. Je v tom něco víc, než jen ten sport, říká Jiří Votroubek

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 14.11.2018 22:51

Poslední kolo tohoto roku je za námi. Kdo získal ocenění hráče kola? Za svůj hattrick se nejvíce divácké podpory dostalo mladému Jirkovi Votroubkovi, který hattrickem pomohl Čisté ke třem bodům z Řevničova. Spolu se svými spoluhráči se tak postaral o překvapivý výsledek nejen kola, ale dá se říci, že i celé podzimní části!

Rozhovor

HRÁČ KOLA MAREK STRÁNSKÝ: Žádný z mých trenérů si nevšiml mého ofenzivního talentu

 Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
Středočeský Nymburk 14.11.2018 20:02

V anketě o nejlepšího hráče 11. kola jste svými hlasy rozhodli o vítězství kovanického obránce Marka Stránského, s nímž Vám nyní přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Tomáš Vlasák očekává do rodiny jaderného fyzika

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 09.11.2018 22:21

Nejen o fotbale jsme si povídali s hráčem jedenáctého kola, Tomášem Vlasákem. S přítelkyní očekávají přírůstek. Tomáš by samozřejmě byl rád, kdyby to byl sportovec, ale pokud bude chtít být jaderným fyzikem, tak mu v tom rozhodně bránit nebude. 

Rozhovor

David a Lukáš Jarolímové mají obrovský přínos nejen na hřišti, ale i mimo něj, prozradil Michael Kasík

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 09.11.2018 14:33

Hráčem třináctého kola Ondrášovka KP jste svými hlasy zvolili Michaela Kasíka, který pomohl svým výkonem k výhře Vykáně na hřišti Kutné Hory.

Rozhovor

S aktuální třetí příčkou jsme spokojení, přiznává hráč kola Matěj Herejt

 Středočeský | Beroun | Okresní přebor
Středočeský Beroun 09.11.2018 08:41

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Matěj Herejt – TJ Spartak Žebrák. Právě si můžete přečíst rozhovor.

Rozhovor

HRÁČ KOLA ONDŘEJ KUBINA: Jednou bych chtěl hrát jako Petr Kukla

 Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
Středočeský Nymburk 05.11.2018 20:08

Minulý týden jsme vyhlásili nejlepším hráčem 10. kola na základě výsledků čtenářské ankety kovanického střelce Ondřeje Kubinu. S mladým útočníkem jsme následně udělali rozhovor, který vám nyní také přinášíme.

Rozhovor

Jirka Žirovnický přiznal, že čtyři góly mezi dospěláky ještě nedal

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 03.11.2018 12:33

Jirka Žirovnický sice v anketě skončil až druhý za králem Markem Hrstkou. Protože jsme ale s Markem mluvili před týdnem, dali jsme tentokrát přednost dalšímu v pořadí, který se v posledním kole blýskl čtyřmi góly do sítě Jestřábky.

Rozhovor

Po zápase máme zavedenou večeři v rámci utužování kolektivu, prozradil Václav Drážek

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 02.11.2018 16:31

Nejvíce diváckých hlasů si v rámci dvanáctého kola Ondrášovka KP vysloužil brankář Václav Drážek z Nespek. V zápase proti Kutné Hoře předvedl parádní výkon a vychytal všechny šance útočících hráčů.

Rozhovor

Flákání o zem mě bavilo více, než se honit po hřišti za míčem, říká zavidovský brankář Martin Štiller.

 Středočeský | 1.B třída sk. A
Středočeský 02.11.2018 13:02

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím je Martin Štiller, brankář zavidovského týmu, který se vrátil po zranění a svůj tým podržel, jak nejlépe dokázal. Martin nám prozradil, jak se mu nastupovalo po zranění, jestli má nějaké další koníčky a například na sebe prásknul, že je vítězný typ, a tak prohry moc nezvládá. 

Rozhovor

Upřímně jsem po rozpadu Olympie už s žádnou nabídkou ani nepočítal, říká o svém přestupu do Lubné nestárnoucí Václav Eck

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 02.11.2018 00:50

Lubná se postarala o překvapení kola, když zejména po taktické stránce zvládla zvítězit ve Hředlích. Kromě obrany zahrál skvěle pro tým Václav Eck, který dal gól, ale především míče zakrýval, počínal si velmi zkušeně a dodal tak čas na odpočinek zadní řadě. Výkon nestárnoucímu hráči a trenérovi tatranského béčka zajistil nominaci do sestavy kola, kterou následně ovládl!

Rozhovor

Má veškerá příprava spočívá v tom, že se před zápasem snažím aspoň na pět minut seznámit po týdnu zase s míčem, říká Milan Pedál

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 02.11.2018 00:36

V posledních zápasech ukazuje skvělé výkony. Řevničovský záložník je nyní ve formě, což ukazuje na hřišti a na hře Sparty je to znát. Třeba jako v posledním zápase. Derby s Kroučovou mělo svého m

Rozhovor

Malé pivko a cigaretka, to je předzápasový rituál Jiřího Peterky

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 02.11.2018 00:25

Nejen v posledním zápase proti Mšeckým Žehrovicím podává Jiří Peterka mezi třemi tyčemi jisté a zodpovědné výkony. Řevničov má ve zkušeném brankáři obrovskou podporu a jistotu. I proto se Spartě daří a je favoritem letošního ročníku…

Celkový počet článků: 639

Zpět na přehled