Středočeský | Kolín | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

21.05.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

20.05.2019 21:09 0

V předehrávce tohoto kola obraly Bečváry v té době vedoucí Býchory o body. V tomto víkendu sliboval fotbalový zážitek zápas prvního se třetím, ale byla to spíše taktická bitva, kterou rozhodl jediný gól. A tak Tři Dvory stále drží tříbodový náskok, poslední dvě místa už nejspíš také mají své majitele, která se ale ještě mohou prohodit. Třetím adeptem na případný sestup bude pravděpodobně tuklatská Čechie. Bodové rozdíly jsou velké, i když... Nyní se ale můžete věnovat sestavě kola.

Reportáž

Nučice odjíždějí z Žiželic bez bodu

Dobrý vstup do utkání a jednogólové vedení nedokázali hosté udržet a po třech brankách domácích odjíždějí Nučice s prázdnou.

Reportáž

Tuchoraz houževnatě vzdorovala favoritovi

Hpsté v utkání brzy vedli po penaltě, ale domácí srovnali gólem do šaten. Jenže po hodině hry se jejich hra rozsypala a Jestřábka už byla pánem na hřišti.

Reportáž

Brunclík rozhodl jedinou brankou šlágr kola

Na hřišti vedoucího celku se představila třetí Velim a utkání rozhodla jediná branka, kterou si připsal téměř po hodině hry David Brunclík.

Reportáž

Dobráč probudil Ondra Štefančík

Až do sedmdesáté minuty bezgólový zápas protrhl brankou sváteční střelec Ondřej Štefančík a tři důležité body pro Dobré Pole potvrdil čtyři minuty před koncem Dan Švrčula.

Reportáž

V Krakovanech řádil hostující Milan Pánek

Zajímavý zápas rozhodl ve prospěch hostů Milan Pánek, který nastřilel hattrick. Už v šesté minutě byl stav 1:1, o přestávce 2:2. Ve druhém poločase se gólově prosadili už jen hosté a ukradli Krakovanům tři body.

Reportáž

Kouřim přikovala Tuklaty na dvanácté místo

Kouřimští neponechali nic náhodě a už ve třinácté minutě šli do vedení. Poločasový výsledek 2:0 pak krátce po přestávce navýšili a v poklidu uhráli tři body.

Rozhovor

Přechod z žáků rovnou mezi dospělé je extrémně náročný, říká Petr Nevšímal

Středočeský Kolín 17.05.2019 18:27 0

Petr Nevšímal, dílek ofenzívy Nučic se stal hráčem tohoto kola. Povídali jsme si spolu o derby, o tom, jak přeskočil dorosteneckou kategorii nebo jak se mu hraje v jednom týmu s Petrovým otcem. A mimo jiné i o tom, že ještě něví, jakou svíčkovou vaří maminka jeho přítelkyně.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Borci, na tohle nemám!

17.05.2019 07:40 0

Prim hraje sudí, který nevěří vlastní očím! Dále najdete zajímavou oslavu gólu, extravagantní účes či záchranku přímo na hřišti. Nechybí ani pravidelná dávka emocí!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

16.05.2019 19:49 0

V tomto kole není zápas, který by nesliboval drama a náboj. Vedoucí Tři Dvory uvítají velimskou rezervu a považuji to za šlágr kola. Krakovany hostí Libodřice a Nučice jedou bojovat do Žiželic. A zajímavé zápasy nabídne i spodní polovina tabulky. Jestřábka zajíždí do Tuchorazi, která v posledních zápasech začala získávat body. Zajímavý zápas uvidí diváci v Dobrém Poli, kde se představí céčko Českého Brodu. O důležité body se bude i hrát v Kouřimi, kde budou hosty Tuklaty. A jak to vidí náš expert?

HVĚZDY V PRALESE: Jiří Štajner zavelel k obratu!

16.05.2019 10:03 0

Dvakrát se trefil neobvyklý střelec Jiří Novotný! Petr Dolejš se během víkendu skóroval hned ve dvou utkáních. Rudolf Otepka vystřelil Vodňanům tři body!

NEJ VÍKENDU: Divoký výsledek 16:6 a obrozený střelec - dosud čekal na gól, nyní jich dal rovnou sedm!

15.05.2019 17:26 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Hledají se experti. Předveďte se svými tipy i vy, máte šanci vyhrát!

15.05.2019 16:26 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA - 21.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

13.05.2019 21:56 0

Co nám přineslo zajímavého toto kolo? Předně změnu na chvostu tabulky, derby s nábojem v Nučicích a také šest vychytaných čistých kont, což se projevilo nominací čtyř brankářů na hráče zápasu. K tomu byli oceněni trenéry soupeře i Pazdera a Zíka. Ale i další výborné výkony přispěly k této sestavě kola.

Reportáž

Velim překvapení nedopustila

Velimští byli v utkání stoprocentním favoritem a po dvou tříbrankových poločasech si pohodlně došli pro tři body.

Reportáž

Býchory opět vítězí

Po dvou předchozích ztrátách Býchory zabraly a v derby přehrály svého soupeře po dvou brankách v první čtvrthodině druhé půle.

Reportáž

Ve vyhroceném derby přehrály Nučice Kouřim

Derby mělo vše, co by mělo mít. Bojovnost, dravost, důraz i branky. Přestože Nučice neproměnily dva pokutové kopy, dokázaly nastřílet více branek než soupeř a získaly tři body.

Reportáž

Tuklaty uhrály proti favoritovi lichotivý výsledek

Jednobrankovou poločasovou ztrátu nedokázali domácí nijak zužitkovat, naopak od Třech Dvorů inkasovali ve druhém poločase další tři góly.