Jméno Diskuze ke článku Komentářů
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: SK Slavoj Osek - SK Nižbor, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: FK Stejstav Hýskov - TJ Broumy, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: Podluhy - Praskolesy, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: AFK Loděnice B - Mořina, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: FK Komárov B - SK Doubravan Újezd, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: Hudlice - TJ Durisol Všeradice, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:51
Zápas: TJ Ostrovan Zadní Třebaň - SK Hostomice pod Brdy, 9.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
3
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: SK Březová 08 - TJ Spartak TOS Žebrák, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: TJ a SK Tetín - TJ Čechie Nový Jáchymov, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: TJ Drozdov - TJ Karlštejn, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: Zaječov - TJ Stašov, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: FK Hořovicko B - Český Lev - Union Beroun B, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: SK Horymír Neumětely - TJ FC Freyburg Trubín, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:50
Zápas: Cembrit Beroun - SK Chyňava, 9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: SK Doksy - TJ Sedlec-Prčice, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: TJ Olympie Zdice - TJ Jíloviště, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: TJ Tochovice - Spartak Příbram, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: SK Chlumec - FC Čechie Velká Dobrá, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: FK Mníšek pod Brdy - TJ MONGEO Podlesí, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: SK Baník Libušín - Sokol Klecany, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: SK Rakovník B - SK Votice, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
J. Vaníček
18.10.2019 4:49
Zápas: TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Viktoria Vestec, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
J. Tůma
17.10.2019 21:58
Zápas: Pchery - Třebichovice, 9.kolo, Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:58
Zápas: SK Družec B - Neuměřice B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:58
Zápas: TJ Slatina - TJ Viktorie Černuc B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:58
Zápas: Olovnice - Plet. Újezd, 9.kolo, Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:58
Zápas: Svinařov - Sokol Zákolany, 9.kolo, Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: Dřetovice - Zichovec, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: Uhy - Knovíz, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: Pozdeň B - Stehelčeves, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: Sokol Hrdlív - Neuměřice, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: FK Žižice - Zvoleněves, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: Blevice - Otvovice, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:57
Zápas: Tuřany - Koleč, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:56
Zápas: Slavoj Kladno - FC Čechie Velká Dobrá B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:56
Zápas: Kačice - SK Velké Přítočno B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:56
Zápas: SK Běleč - SK Hřebeč B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:56
Zápas: SK Vinařice B - Sparta Kladno, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:56
Zápas: AFK Bratronice - SK Kamenné Žehrovice, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:56
Zápas: AFK Tuchlovice B - SK Lhota B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: SK Kročehlavy - Slovan Velvary B, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: Pozdeň - TJ Viktorie Černuc, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: TJ Sokol Vraný - TJ Slovan Kladno, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: Buštěhrad - Smečno, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: FK Brandýsek - TJ Novoměstský Kladno, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: SK Zlonice - TJ Baník Švermov, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:55
Zápas: SK Baník Libušín B - TJ Sokol Lidice, 9.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:54
Zápas: TJ Drozdov B - TJ Spartak TOS Žebrák B, 9.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:54
Zápas: SK Slavoj Osek B - Chaloupky, 9.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Tůma
17.10.2019 21:54
Zápas: Zaječov B - SK Doubravan Újezd B, 9.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3