Jméno Diskuze ke článku Komentářů
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: Sokol Běrunice - SK Velenice, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: Městec Králové B - Vestec, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: Všechlapy - SK Polaban Nymburk B, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: Křinec - Dymokury, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: TJ Straky - Sloveč, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: remíza .
1
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: Mcely - Stará Lysá, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
M. Labuta
23.10.2018 2:23
Zápas: Budiměřice - Bobnice, 10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
T. Prokeš
22.10.2018 19:47
Zápas: FK Bohemia Poděbrady - Spartak Příbram, 11.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 8
12
R. Konvalinka
22.10.2018 15:54
Zápas: Sokol Janov - SK Oráčov, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 9
22
J. Češpiva
22.10.2018 15:19
Zápas: FC Velim B - TJ Tři Dvory, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 9
25
J. Kysela
22.10.2018 9:52
Zápas: Sokol Jeviněves - SK Botafogo Mělník, 9.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 3
4
p. hruska
21.10.2018 20:08
Zápas: Sokol Sýkořice - TJ Roztoky, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 7
25
L. Bajer
20.10.2018 22:21
Zápas: Sokol Kroučová - TJ Čistá, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
L. Bajer
20.10.2018 22:21
Zápas: Sokol Branov - SK Pavlíkov, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019
Tip: remíza .
23
L. Bajer
20.10.2018 22:21
Zápas: Sparta Řevničov - SK Mšecké Žehrovice, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
23
L. Bajer
20.10.2018 22:21
Zápas: FC Jesenice B - Slavoj Chrášťany, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
23
L. Novák
20.10.2018 21:21
Zápas: SK Rejšice - FK Slovan Lysá, 11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019
Hodnocení zápasu: 8
6
L. Rác
20.10.2018 13:06
Zápas: SK Senomaty - TJ Sokol Pustověty, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
26
L. Rác
20.10.2018 13:06
Zápas: FC Olešná - SK Ohnivec Městečko, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
26
L. Rác
20.10.2018 13:06
Zápas: FC 05 Zavidov B - FK Kněževes, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
26
L. Rác
20.10.2018 13:06
Zápas: Český Lev Kolešovice - FK Hředle, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
26
L. Rác
20.10.2018 13:06
Zápas: TJ Slabce - TJ Sparta Lužná, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
26
L. Rác
20.10.2018 13:06
Zápas: TJ Baník Lubná - FC Jesenice, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
26
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: Pátek - FOTBAL Hlízov, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
9
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: FK Kavalier Sázava - TJ Sokol Škvorec, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
9
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: FC Bílé Podolí - TJ Liblice, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: remíza .
9
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: AFK Pečky - FK Loučeň 1893, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: Městec Králové - FK Uhlířské Janovice, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: SK Sokoleč - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
K. Pikner
20.10.2018 13:00
Zápas: TJ Slavoj Vrdy - AFK Sadská, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
L. Rác
20.10.2018 13:00
Zápas: Sokol Ruda - TJ FK Chmel Mutějovice, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | IV. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
15
L. Rác
20.10.2018 13:00
Zápas: FK Kněževes B - TJ Šanov, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | IV. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
15
L. Rác
20.10.2018 13:00
Zápas: TJ Roztoky B - Sokol Petrohrad, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | IV. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
15
J. Břečka
20.10.2018 12:51
Zápas: TJ Sokol Jestřabí Lhota - FC Tuchoraz B, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
J. Břečka
20.10.2018 12:51
Zápas: TJ Sokol Býchory - SK Bečváry, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
24
J. Břečka
20.10.2018 12:51
Zápas: SK Český Brod C - Sokol Dobré Pole, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
24
J. Břečka
20.10.2018 12:51
Zápas: Čechie Tuklaty - TJ Kouřim, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
24
J. Břečka
20.10.2018 12:51
Zápas: FK Libodřice - TJ SK Krakovany, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
J. Břečka
20.10.2018 12:51
Zápas: TJ Nučice - SK Žiželice, 9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
P. Čech
20.10.2018 11:50
Zápas: Sokol Panoší Újezd - FK Kounov, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | IV. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
14
P. Čech
20.10.2018 11:50
Zápas: TJ Sokol Srbeč - SK Senomaty B, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | IV. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
14
P. Čech
20.10.2018 11:47
Zápas: TJ Sokol Mšec - TJ Baník Rynholec, 9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
24
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: FK Dobrovice B - TJ Sokol Holubice, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: AFK Libčice - SK Bakov nad Jizerou, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: SK Benátky nad Jizerou B - SK Vojkovice, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: FK Slavoj Stará Boleslav - AFK Milovice, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: Ostrá B - FK Vysoká, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: TJ Vitana Byšice - TJ Sokol Chotětov, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
J. Rolenc
20.10.2018 8:22
Zápas: TJ AFK Eletis Lužec nad Vltavou - FC Mělník, 9.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
J. Jambor
19.10.2018 20:25
Zápas: FK Kovanice - AFK Sokol Semice B, 9.kolo, Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
8