Redaktor: Daniel Kot


Rozhovor

Trenér Buják z Poříčí nazul v rámci oslav kopačky: Druhý den mě bolelo celé tělo

 Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C
Karlovarský Sokolov 18.07.2017 08:50 0

Trenér Baníku Královského Poříčí si užívá letní přestávky naplno, ale na fotbal v létě určitě zatím nezanevřel. V sobotu se vrátil do fotbalového areálu Baníku, aby nazul kopačky a jakožto střední záložník řídil hru All stars týmu Baníku, který v rámci oslav sedmdesátých narozenin klubu nastoupil proti výběru hvězd Jakuba Koháka, FC KOLIKTOCHCETE. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou 8:8 a celé oslavy se vydařily mimořádně. A kouč i hráč Miroslav Buják to vidí stejně.

Rozhovor

Jakub Kohák: Možná vyhraji v tombole prase, stát se může všechno

 Karlovarský | Krajský přebor
Karlovarský 16.07.2017 20:08 0

Do oslav sedmdesátých narozenin Baníku Královské Poříčí se ochotně zapojil se svým týmem i herec, bavič, porotce a velký fotbalový fanoušek Jakub Kohák. Kapitán výběru FC KOLIKTOCHCETE vsítil během přátelského utkání s domácím týmem hvězd hattrick a to nebylo zdaleka vše, u čeho byl. Přátelským utkáním navíc jeho program v Poříčí nekončil. I o tom jsme s Jakubem po utkání hovořili.

Článek

Poříčí slavilo sedmdesát let klubu, hattrickem přispěl i Jakub Kohák

16.07.2017 20:02 0

Baník Královské Poříčí slavil v sobotu sedmdesát let od založení klubu a součástí oslav bylo také přátelské utkání mezi domácími hvězdami a týmem FC KOLIKTOCHCETE, který seskládal právě pro tuto příležitost kapitán Jakub Kohák. Hodně otevřená exhibice nakonec skončila 8:8, což byla pro početné obecenstvo parádní odměna.  

Článek

Áda Větvička na adresu Laviho: Je to kjetén

09.07.2017 18:58 0

V pátek odpoledne se uskutečnil na trávníku ve Dvorech v Karlových Varech osmý ročník charitativního turnaje, jehož výtěžek byl věnován dětskému centu Žirafa. Vítězem celého turnaje se nakonec stal tým složený z mnoha nejen fotbalových hvězd, Real Top Praha. Vítěznou radost si samozřejmě prožil celý tým, ale nejvíce slavil ještě před skončením celého turnaje hráč i zdravotník v jedné osobě, Áda Větvička, kterého diváci znají ze seriálu Okresní přebor. Fantasticky jej ztvájnil pjávě pjo onen sejiál hejec Leoš Noha, ktejý nám u sklenky dobjého piva celý tujnaj tjochu ohodnotil. Samozjejmě ale po svém, nebo spíše po „ádovsku“…

Článek

Diváky pobavil fotbálek hvězd. Za karlovarskou Slavii nastoupila proti Kollerovi a spol. i hejtmanka Karlovarského kraje!

09.07.2017 18:54 0

Páteční odpoledne zpestřil Karlovým Varům žijícím probíhajícím filmovým festivalemosmý ročník malého exhibičního fotbalového turnaje pro tři týmy. Výtěžek z celé akce putoval do rukou dětského centra Žirafa. Na útulné hřiště ve Dvorech dorazil jako každý rok tým Realu Top Praha, složený z různých celebrit a fotbalových hvězd. Proti nim nastoupil také výběr bývalé karlovarské Slavie a výběr Karlových Varů. Z konečného vítězství se nakonec mohli radovat hráči Realu Top Praha.

Článek

Bývalý brankář a fotbalový světoběžník Pavel Steiner nastoupil za Amforu už do stého utkání!

02.07.2017 06:55 0

V sobotu se na hřišti Baníku Vintířov představili proti domácí staré gardě hráči Amofory Praha v charitativním utkání, jehož výtěžek poputuje na konto chodovského denního stacionáře Mateřídouška pro tělesně postižené. Na straně Amfory se v brance představil Pavel Steiner, bývalý brankář Dukly i Boheminas 1905 se zkušenostmi z německé, řecké, čínské, slovenské, ukrajinské a izraelské soutěže. Pro Pavla to byl navíc jubilejní stý zápas ve službách Amfory, za který si převzal symbolický pohár z rukou trenéra týmu, Wernera Kotase. A jak celou akci sám Pavel ohodnotil?


Článek

FOTO: Vintířov potěšil fanoušky exhibičním utkáním s Amforou, z "rozhodující" branky se radoval Roman Skamene

02.07.2017 06:45 0

Nádherný fotbalový den si pro všechny sportovní fanoušky připravila obec Vintířov. Na tamní trávník si pro sobotní dopoledne pozvala pražskou Amforu složenou z fotbalových legend a oblíbených celebrit. Jakožto domácí celek se proti nim postavila stará garda Baníku Vintířov. Výsledek určitě nebylo to hlavní, oč ve Vintířově šlo, proto ty uvozovky v titulku. Více v reportáži... 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 28.06.2017 21:01 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2016-2017

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 28.06.2017 20:58 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 28.06.2017 20:57 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Radek Vašák: Stále mám mezi muži trochu strach, doufám, že se ho brzy zbavím

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:53 0

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Radka Vašáka (Sokol Trpísty), který mimo jiné hovořil i tom, jak je spokojen se svou první sezónou mezi muži.

Rozhovor

Tomáš Diviš: Chtěli jsme skončit do pátého místa a jsme na bedně. To je skvělé, můžeme být spokojení

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:39 0

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Tomáše Diviše (Dynamo Studánka), který mimo jiné hovořil i tom, jakým úspěchem pro něj výsledek jeho týmu je.

Článek

Minikopaná v Kladrubech, přijeďte se všichni pobavit fotbálkem

23.06.2017 14:06 0

Fotbalový oddíl TJ Kladruby si pro všechny fotbalové nadšence připravil hned na začátku letní přestávky i v rámci začínající přípravy na další sezónu amatérský turnaj v minikopané. Tak neváhejte a zaregistrujte se se svou partou na pozvánce uvedeném telefonním čísle, ať Vás nikdo nepředstihne. Na rozpůleném kladrubském trávníku se utkají pětičlenná mužstva v obvyklém složení 4+1. Možnost střídání bude ale neomezená, takže si mohou s klidem zahrát klidně i fyzicky méně zdatní. Takže neváhejte ani na chvíli a přijeďte si užít osmý červenec do Kladrub jak se sluší a patří. Zváni jsou všichni, kteří mají rádi fotbal.

Reportáž

Sezóna je za námi, Svatava na závěr přejela Rychnov


Ročník 2016/17 se nakoenc rozloučil asi nejlepším možným zápasem. Do vzájemného utkání naskočili první s druhým s tím, že už se na jejich pozicích nic měnit nebude. Nešlo tedy o nic, je o to, nějak to zkrátka dohrát. Od začátku se ale poslední zápas sezóny vyvíjel lépe pro Svatavu, která si poslední tři body zajistila už v první půli a ve druhé už nešlo absolutně o nic. Rychnov ale přijel jen v devíti lidech, takže jí poslední utkání a rozlučk use svými fanoušky příliš neztížil. Nakoenc domácí vyhráli v poměru 7:1 a v soutěži OP Sokolov slaví celkové šesté místo. Rychnov skončil sedmý. 


Reportáž

Mistr ještě na závěr smetl Krásno, sezóna končí


A je to tady. Ve skupině o titul je dohráno a sezóna končí. V neděli odpoledne jí posledním jarním zápasem uzavřel již jistý mistr, Spartak Chodov, který si ve vzájemném utkání vyšlápl na Baník Krásno. Sice už o nic nešlo, ale domácí se chtěli na závěr rozloučit ve velkém stylu, a tak nepolevovali za žádného stavu. Krásno mu poslední zápas navíc usnadnilo tím, že přijelo značně oslabené a jen v jedenácti lidech, a tak bylo od začátku v otevřeném utkání o všem rozhodnuto. Chodov nakoenc zvítězil 13:3 a zůstal ve skupině o titul jediným neporaženým týmem. Krásno končí poslední, tedy páté celkově.


Celkový počet článků: 1679