--

--

--

15

Fotbalisté Číměře v předehrávce 22. kola Okresního přeboru porazili béčko Suchdola v poměru 4:1. K vysoké výhře domácí nasměroval v první minutě Jakub Janoušek, o dvě minuty později přidal další branku Tomáš Láf. Za hosty do konce první půle snížil Daniel Trmal. Ve druhém poločase už stříleli branky jen domácí, jmenovitě Jakub Kaiseršot a Filip Kopřiva.

Po třech bleskových brankách vedli domácí

K utkání mezi rezervami Nové Bystřice a Suchdola se netradičně nastoupilo již v pátek, kvůli sobotnímu dětskému dni na hřišti v Číměři. Do zápasu domácí vstoupili velmi dobře, kdy se jim podařilo vstřelit dvě rychlé branky, o které se postarali Jakub Janoušek a Tomáš Láf. Poté domácí trošku polevili a nechali soupeře snížit Danielem Trmalem - 2:1. Vztyčený prst v podobě obdržené branky číměřské zase vrátil do zápasu a hřiště už patřilo jen jim, více drželi balon na kopačkách, hráli po zemi kombinační fotbal a tím si vytvářeli další šance. Do konce poločasu se jim už branku vstřelit nepodařilo a vedli tak jen o jednu branku.

Domácí berou tři body

V poločasové přestávce si domácí ještě doladili nějaké věci a pokračovali v dobře rozehraném utkání. Po hodině hry přidal pojistku v podobě třetího gólu Jakub Kaiseršot. V 84. minutě se domácí trefili ještě jednou, když čtvrou branku přidal Filip Kopřiva. Rezerva Suchdola klesla po dnešní prohře na sedmí místo. Naopak Číměř utnula sérii proher a získala veledůležité tři body v boji o záchranu.

Číměř
Luboš Králíček (hráč): Myslím, že jsme byli lepším týmem. Soupeř se k naši bráně dostával jen sporadicky a tak jsme zaslouženě vyhráli 4:1. Byl to pro nás poslední domácí zapas sezóny a tak jsem rád, ze jsme to zvládli. Rad bych poděkoval fanouškům, kteří celou sezónu a dnes to nebylo jinak, chodili v hojném počtu a podporovali nás. Podařilo se nám udržet příslušnost v okresním přeboru a tak nezbývá nic jiného, než dohrát poslední zbytek sezóny, doléčit se a začít se připravovat na příští sezónu, která si myslím bude hodně zajímavá.