Daniel Trmal
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | Sokol Suchdol nad Lužnicí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 374 (ø 46,75) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Suchdol - Větrovy | 2:1 (1:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Lišov - Suchdol | 2:4 (2:2) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.08. 17:45 | T.Sviny - Suchdol | 3:2 (2:1) | 54 | 54 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Suchdol - Jistebnice | 5:3 (2:1) | 32 | 32 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 10:00 | Kovářov - Suchdol | 3:1 (1:0) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Suchdol - Ml. Vožice | 2:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 13:00 | Týn - Suchdol | 6:2 (3:0) | 30 | 60 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Suchdol - Chýnov | 0:3 (0:3) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Veselí - Suchdol | 1:2 (1:1) | 66 | 66 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Suchdol B - Lodhéřov | 2:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Suchdol B - Dačice B | 4:2 (2:1) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 209 (ø 41,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2256 (ø 86,76) | 6 (ø 0,23) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2151 (ø 86,04) | 12 (ø 0,48) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 26 | 1974 (ø 75,92) | 10 (ø 0,38) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 10 (ø 2,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,80) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1587 (ø 75,57) | 2 (ø 0,09) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2115 (ø 84,60) | 18 (ø 0,72) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 7 | 493 (ø 70,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 2 | 115 (ø 57,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1008 (ø 77,53) | 7 (ø 0,53) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 4 | 134 (ø 33,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 15 | 836 (ø 55,73) | 2 (ø 0,13) | 6 (ø 0,40) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 17 | 1421 (ø 83,58) | 8 (ø 0,47) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 94 (ø 15,66) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 24 | 1713 (ø 71,37) | 7 (ø 0,29) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 9 | 300 (ø 33,33) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 23 | 1201 (ø 52,21) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 21 (ø 21,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 4 | 88 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




