Ondřej Nováček
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Jiskra Nová Bystřice |
| 2019-2020 | FK Jindřichův Hradec 1910 |
| 2018-2019 | FK Dačice |
| 2016-2017 | FK Jindřichův Hradec 1910 |
| 2015-2016 | TJ Jiskra Nová Bystřice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 437 (ø 72,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Buk - Bystřice | 1:1 (0:0) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 15:00 | Bystřice - N.Včelnice | 3:5 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Met. Tábor B - Bystřice | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 17:30 | Bystřice - Hrdějovice | 3:1 (0:0) | 55 | 55 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 15:00 | Bystřice - Chotoviny | 3:0 (1:0) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | Bystřice - K.Řečice | 4:1 (1:1) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Bystřice B - Stráž | 4:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 324 (ø 81,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2209 (ø 88,36) | 4 (ø 0,16) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2099 (ø 87,45) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2168 (ø 86,72) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 1992 (ø 86,60) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 2 (ø 0,12) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 22 | 953 (ø 43,31) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 3 | 16 (ø 5,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 2034 (ø 88,43) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2195 (ø 87,80) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 4 | 41 (ø 10,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 20 | 1636 (ø 81,80) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 2 | 7 (ø 3,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 10 | 699 (ø 69,90) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |




