NEJ VÍKENDU: Zápasů se odehrálo málo. Přesto se našel sedmigólový střelec!

0

Fotbalový víkend zdaleka nebyl tak bohatý, jako obvykle, kvůli povodním a silnému dešti byla odložena většina zápasů na území České republiky. Ale někde se přece jen hrálo a urodilo se několik zajímavostí...

DEBAKL VÍKENDU

13:1 - TJ Sokol Druztová - TJ Sokol Plzeň-Hradiště, 2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída.

STŘELCI VÍKENDU - 7 GÓLŮ ZA ZÁPAS

Robert Sládek pálil ostrými za Xaverov Horní Počernice. Při výhře 9:1 se trefil sedmkrát!

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 527 diváků

Na duel MSFL MFK Frýdek-Místek - TJ Unie Hlubina přišlo více jak pět stovek fandů.

OBRAT VÍKENDU

TJ Mojžíř B - MSK Trmice B, 4.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor - Zápas měl velmi zajímavý vývoj. Domácí totiž vedli po poločase už 4:1. Jenomže Trmice B otočily ve druhé půli skóre čtyřmi góly ve svůj prospěch a vedly - stav byl 4:5. Pak se ale v 89. a 93. minutě prosadili dvakrát domácí a vyhráli tak 6:5!

TJ Sokol Mochtín B - TJ Sokol Běšiny, 4.kolo, Plzeňský | Klatovy | III. třída - Domácí vedli ve 25. minutě 5:1, pak ale zabraly Běšiny a zápas skončil 5:5.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.