15.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

Rozhodlo se ve druhé půli. Blatnou může mrzet neproměněná penalta

53. A. Bujok , 85. G. Bujok , 89. T. Děd
25

Blatná v první půli kousala, jenomže ztroskotala na brankáři Drnkovi. A tak si po třech bodech sáhli hosté.

SK Čkyně
Patrik Krull (Čkyně): Konečně se po dlouhé pauze a roztočil se opět kolotoč soutěžních zápasů, jako první jsme zajížděli do Blatné, kterou jsme chtěli nechat pod sebou a posunout se do klidnějších vod. První poločas jsme ale nehráli vůbec dobře a nebýt skvěle chytajícího Drnka, mohli jsme prohrávat 2:0, vychytal samostatný nájezd domácího útočníka a o chvilku později dokonce penaltu! Nás to nakoplo, o poločase jsme si řekli co dál a druhá půle byla výrazně lepší, po pěti minutách hry trestal domácí nedůraz v obraně náš novic Tonda Bujok. Od této chvíle si dovolím říct, že jsme byli jednoznačně lepší a zápas kontrolovali, v poslední desetiminutovce se trefil i druhý Bujok a Gusta tak vyrovnal bratrský souboj na 1:1. Výstavní ranou 10 metrů za vápnem pak pečetil vítězství 3:0 Tomáš Děd. Zvládli jsme to, ale musíme se dobře připravit teď na Planou, protože ve vší úctě k soupeři, tohle by na ně nestačilo. Chtěl bych také vyzdvihnout naše fanoušky kterých dorazila necelá padesátka, děkujeme za vytvoření téměř domácí atmosféry.