Michal Gerold

2026-2027

SK Čkyně

PoziceZáložník
Průměrná známka5.8

Kariéra

2014-2015 SK Čkyně

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
187 (ø 46,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Hluboká B - Čkyně 3:0 (0:0) 73 73 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Čkyně - Prachatice 0:6 (0:4) 46 46 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Čkyně - Bavorov 0:3 (0:3) 66 66 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Vimperk - Čkyně 0:0 (0:0) 2 88 0 0 0 ne

Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Čkyně B - Š. Hoštice 2:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Netolice B - Čkyně B 7:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Čkyně B - Nebahovy 5:4 (3:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Čkyně B - Bor. Lada 2:2 (2:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 4 187 (ø 46,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 9 600 (ø 66,66) 3 (ø 0,33) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 11 990 (ø 90,00) 6 (ø 0,54) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 8 414 (ø 51,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 19 1710 (ø 90,00) 24 (ø 1,26) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 156 (ø 22,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 12 1080 (ø 90,00) 11 (ø 0,91) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 3 29 (ø 9,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 693 (ø 33,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 8 272 (ø 34,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 13 805 (ø 61,92) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 24 1407 (ø 58,62) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 13 772 (ø 59,38) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 26 1880 (ø 72,30) 11 (ø 0,42) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,11)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 24 1927 (ø 80,29) 6 (ø 0,25) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25)