Gustav Bujok

2026-2027

SK Čkyně

Datum narození(35 let)
Číslo hráče3
PoziceObránce
Průměrná známka5.8

Kariéra

2026-2027 SK Čkyně
2026-2027 TJ Sokol Malenice/Čkyně C
2025-2026 SK Čkyně
2024-2025 TJ Sokol Střelské Hoštice/Katovice B
2021-2022 SK Čkyně
2018-2019 SK Vacov
2017-2018 TJ Žichovice
2014-2015 SK Vacov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
24.10. 14:30 Volyně - Čkyně 1:0 (0:0) 0 0 0 0 ne

Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Doubravice - Malenice/Čkyně C 4:3 (3:2) 90 1 0 0 ano

Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Čkyně B - Š. Hoštice 2:1 (1:0) 0 1 0 0 ne
12.09. 17:00 Dub - Čkyně B 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Čkyně B - Lažiště 8:0 (4:0) 90 3 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 7 224 (ø 32,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 9 449 (ø 49,88) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 23 1660 (ø 72,17) 9 (ø 0,39) 4 (ø 0,17) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 2 180 (ø 90,00) 6 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 26 2305 (ø 88,65) 10 (ø 0,38) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 11 990 (ø 90,00) 13 (ø 1,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 2 93 (ø 46,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.A třída sk. A 13 1102 (ø 84,76) 6 (ø 0,46) 6 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 10 900 (ø 90,00) 10 (ø 1,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | III. třída 9 810 (ø 90,00) 16 (ø 1,77) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 1 9 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | III. třída 4 360 (ø 90,00) 6 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 302 (ø 50,33) 4 (ø 0,66) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B 13 1170 (ø 90,00) 30 (ø 2,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 8 256 (ø 32,00) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 17 1530 (ø 90,00) 32 (ø 1,88) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 21 1734 (ø 82,57) 11 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1598 (ø 76,09) 8 (ø 0,38) 7 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 22 1907 (ø 86,68) 12 (ø 0,54) 7 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 13 1087 (ø 83,61) 5 (ø 0,38) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 21 1789 (ø 85,19) 4 (ø 0,19) 8 (ø 0,38) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 6 467 (ø 77,83) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)