Jakub Levý

2026-2027

TJ Blatná

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Blatná
2025-2026 TJ Osek
2024-2025 TJ Blatná
2015-2016 TJ Blatná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
612 (ø 87,42) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Blatná - Albrechtice 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Chelčice - Blatná 0:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Blatná - Milevsko B 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 10:00 Blatná - Bernartice 2:2 (1:1) 72 72 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Protivín B - Blatná 4:4 (1:3) 90 1 0 0 ano
26.09. 16:30 Blatná - Mirotice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Blatná - Sousedovice 3:0 (3:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 522 (ø 87,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 11 965 (ø 87,72) 6 (ø 0,54) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Krajský přebor 7 550 (ø 78,57) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 24 2107 (ø 87,79) 3 (ø 0,12) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 19 1663 (ø 87,52) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1704 (ø 85,20) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 22 1663 (ø 75,59) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 5 380 (ø 76,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 6 301 (ø 50,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 8 624 (ø 78,00) 4 (ø 0,50) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 15 587 (ø 39,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 14 1060 (ø 75,71) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 121 (ø 17,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 14 1124 (ø 80,28) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 17 858 (ø 50,47) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 4 185 (ø 46,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)