Antonín Bujok
2026-2027
| Datum narození | (32 let) |
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.2 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1079 (ø 89,91) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hluboká B - Čkyně | 3:0 (0:0) | 87 | 87 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Čkyně - Prachatice | 0:6 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Strakonice B - Čkyně | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Čkyně - Čt.Dvory | 3:1 (1:1) | 92 | 92 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.09. 13:30 | Roudné B - Čkyně | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Čkyně - Bavorov | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Vimperk - Čkyně | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Čkyně - Lhenice | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Křemže - Čkyně | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Čkyně - Vodňany | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Volyně - Čkyně | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Čkyně - Katovice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Čkyně B - Lažiště | 8:0 (4:0) | 0 | 3 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 539 (ø 89,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2213 (ø 88,52) | 15 (ø 0,60) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2180 (ø 87,20) | 6 (ø 0,24) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 1118 (ø 86,00) | 8 (ø 0,61) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1133 (ø 87,15) | 4 (ø 0,30) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2203 (ø 84,73) | 19 (ø 0,73) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2315 (ø 89,03) | 15 (ø 0,57) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 8 | 719 (ø 89,87) | 5 (ø 0,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | III. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 1088 (ø 83,69) | 3 (ø 0,23) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2256 (ø 86,76) | 15 (ø 0,57) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 653 (ø 81,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1665 (ø 83,25) | 13 (ø 0,65) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 3 | 117 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 19 | 1650 (ø 86,84) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 229 (ø 32,71) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 2025 (ø 88,04) | 8 (ø 0,34) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 385 (ø 77,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




