Michal Kůst

2026-2027

TJ Osek

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 TJ Osek
2019-2020 TJ Blatná
2018-2019 TJ Sokol Lom
2015-2016 TJ Blatná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
20.09. 15:00 Blatná B - Osek B 1:3 (1:1) 90 2 0 0 ano

Jihočeský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
309 (ø 51,50) 2 (ø 0,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)
08.08. 17:00 Osek - Met. Tábor 3:1 (1:0) 14 76 0 0 0 ne
15.08. 13:30 Semice - Osek 1:1 (1:0) 86 86 0 0 0 ano
21.08. 18:00 Osek - Roudné 3:1 (1:0) 61 61 0 0 0 ano
28.08. 17:45 Kaplice - Osek 1:4 (0:2) 8 82 0 1 0 ne
11.09. 17:30 S.Ústí - Osek 1:3 (1:1) 86 86 1 1 0 ano
19.09. 16:30 Osek - Dražice 5:0 (3:0) 54 54 1 0 0 ano
10.10. 15:00 J. Hradec - Osek 4:1 (2:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Krajský přebor 6 309 (ø 51,50) 2 (ø 0,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Krajský přebor 16 862 (ø 53,87) 2 (ø 0,12) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Krajský přebor 17 1280 (ø 75,29) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,35) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1586 (ø 75,52) 7 (ø 0,33) 12 (ø 0,57) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 17 1147 (ø 67,47) 5 (ø 0,29) 9 (ø 0,52) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 10 (ø 3,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 19 1584 (ø 83,36) 4 (ø 0,21) 12 (ø 0,63) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 14 (ø 14,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 14 1175 (ø 83,92) 1 (ø 0,07) 8 (ø 0,57) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 104 (ø 52,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 21 1722 (ø 82,00) 7 (ø 0,33) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 25 1906 (ø 76,24) 1 (ø 0,04) 12 (ø 0,48) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1547 (ø 77,35) 2 (ø 0,10) 7 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 24 1904 (ø 79,33) 0 (ø 0,00) 11 (ø 0,45) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 4 241 (ø 60,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)