8.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Hluboká je stále neporažena! Tentokrát to odnesl Spartak

25

Hluboká stále nepoznala hořkost porážky a s tímto faktem jeli svěřenci trenéra Otepky do Trhových Svinů, které doma dokáží vždy pozlobit.

Začátek nepomohl

Domácí chtěli útočit hlavně z rychlých protiútoků a hned první se nabídl už po čtyřech minutách hry, kdy po standardní situaci hostujícího týmu udeřil na druhé straně Lukáš Macák. Vedení domácím vydrželo skoro až do 30. minuty, než za hosty vyrovnal Tomáš Tauber. Do poločasu navíc dokázal tým z podzámčí otočit stav utkání, když se za dalších sedm minut prosadil Kryštof Kadlec. Druhý poločas už byl veden v hostujícím partu udržení vedení a nejlépe vstřelení pojišťující branky. Ta přišla těsně před hodinou odehrané hry, když se podruhé v utkání prosadila letní posila Tomáš Tauber. Tato branka definitivně domácí položila a závěrečná branka Matěje Otepky už jen upravila konečné skóre utkání na 4-1 pro Hlubokou, která tak stále nepoznala přemožitele.

TJ Hluboká nad Vltavou
Petr Kadlec - asistent trenéra: Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale do vedení šli po naší standardce a následném brejku domácí. To nás naštěstí nijak nerozhodilo a pokračovali jsme dál v aktivní hře. Do poločasu jsme vývoj utkání otočili a ve druhém jsme přidali další dvě branky. Náš výkon byl kvalitní a zaslouženě jsme venkovní zápas zvládli.