Jan Matoušek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Jiskra Třeboň |
| 2015-2016 | Slovan Břilice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 660 (ø 82,50) | 7 (ø 0,87) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | ||||||
| 09.08. 10:30 | Třeboň - Mirovice | 4:3 (2:0) | 89 | 89 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.08. 18:00 | Zl. Koruna - Třeboň | 1:2 (1:2) | 81 | 81 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 10:30 | Třeboň - Met. Tábor | 2:0 (2:0) | 81 | 81 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 30.08. 12:30 | Semice - Třeboň | 1:4 (0:2) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:30 | Třeboň - Roudné | 3:5 (2:2) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 10:30 | Třeboň - Slavia ČB | 4:0 (4:0) | 84 | 84 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | S.Ústí - Třeboň | 2:3 (0:1) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 10:30 | Třeboň - Dražice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 6 | 490 (ø 81,66) | 7 (ø 1,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 2491 (ø 85,89) | 10 (ø 0,34) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2160 (ø 83,07) | 8 (ø 0,30) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 58 (ø 58,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2224 (ø 85,53) | 7 (ø 0,26) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 24 (ø 24,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 2539 (ø 87,55) | 6 (ø 0,20) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 161 (ø 53,66) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 2002 (ø 83,41) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 716 (ø 89,50) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1293 (ø 86,20) | 1 (ø 0,06) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 241 (ø 80,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2225 (ø 79,46) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 217 (ø 72,33) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 1950 (ø 67,24) | 3 (ø 0,10) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 7 | 600 (ø 85,71) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 1972 (ø 73,03) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 7 | 539 (ø 77,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 13 | 852 (ø 65,53) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 16 | 1348 (ø 84,25) | 3 (ø 0,18) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |




