Rozhovory s hráči kola Jihočeský | Krajský přebor

Rozhovor

"Schopnost podřídit se týmu je základním atributem každého dobrého fotbalisty", říká hráč 15. kola KP mužů - Jakub Barda

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 22.11.2019 08:03 0

Hráčem posledního podzimního kola KP mužů byl zvolen Tomáš Smékal z SK Jankov. Ale jelikož jsme Tomáše nedávno vyzpovídali, s jeho laskavým svolením jsme oslovili druhého v pořadí, a tím byl Jakub Barda z Milevska. Jeho krásný gól proti Táborsku určitě snese ta nejpřísnější měřítka, a tak jsme rádi, že můžeme udělat rozhovor s takovým ostrostřelcem. 

Rozhovor

Největším naším soupeřem jsme my sami, říká hráč 14. kola KP mužů, David Neužil

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 14.11.2019 08:05 0

Kdo jiný by měl vyhrát cenu o nejlepšího hráče 14. KP mužů, než David Neužil, autor 6 gólů v jednom zápase? Fanoušci napříč kluby ocenili jeho výkon a s velkým přehledem se David oficiálně stal hvězdou minulého kola.

Rozhovor

Do souboje chodím s vědomím, že dostanu nakopáno, svěřuje se hráč 10. kola KP, Tomáš Smékal

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 18.10.2019 14:04 0

Anketu tentokráte s přehledem ovládl Tomáš Smékal z SK Jankov, přečtěte si zajímavý rozhovor s tímto důrazným útočníkem.

Rozhovor

Na střet s protihráčem se vůbec nepamatuji, na trávník se chci vrátit co nejdříve! Tvrdí hráč 9. kola KP, Milan Budoš z Oseku

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 11.10.2019 07:25 0

Vítězem hlasování o hráče kola se po boji stal Milan Budoš z Oseku. V posledním zápase utrpěl zranění závažnějšího charakteru, ale naštěstí ho to nijak nelimitovalo v rozhovoru. Milanovi všichni přejeme brzké uzdravení a návrat na fotbalový pažit.

Rozhovor

Ani Olešník není neporazitelný a my pracujeme stále dál s pokorou. Říká hráč 7. kola přeboru, srdcem "Dynamák" - David Tomášek

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 26.09.2019 22:10 0

Hráčem kola byl po přetahované se svým kolegou M. Grobárem zvolen David Tomášek z Olešníka. Kluci jsou v laufu, a tak je skoro až s podivem, že toto ocenění vyhrál někdo z tohoto týmu až v 7. kole. Nicméně vzhledem k výkonům, které tento mančaft předvádí, můžeme takřka s jistotou očekávat, že toto rozhodně není poslední rozhovor se zástupcem tohoto klubu.

Rozhovor

Vyhrát tuto anketu je pro mne čest, ale zároveň to znamená povinnost přispět do klubové poklady, směje se Lukáš Němeček, hráč 7. kola.

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 19.09.2019 09:30 0

Hráčem 7. kola KP mužů se po boji stal Lukáš Němeček z Junioru Strakonice. V lítém boji nakonec předčil svého soupeře z Olešníky, Martina Nývlta. Ocenění přichází v době, kdy se Junior po špatném začátku pomalu zvedá a je tak trošku odměnou celému týmu za jeho práci. Nicméně dnes je pozornost upřena na Lukáše, který je dle našich čtenářů hlavní hvězdou proběhnuvšího kola.

Rozhovor

Chtěl bych pozdravit všechny kluky z Hluboké, vedení a zároveň poděkovat, že jsem si mohl s takovými borci zahrát, říká hráč 30. kola Jakub Vachuta, který se z Hluboké vrací zpět do Týna

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 22.06.2018 18:11 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 30. kole KP a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Jakub Vachuta z Hluboké. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Balouškové se vždy rodili s kopačkama na nohách, říká hráč 29. kola Jiří Baloušek z Oseku

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 15.06.2018 15:42 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 29. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal obránce z Oseku Jiří Baloušek! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Chtěl bych poděkovat našim fanouškům za podporu během sezóny a ať si užijí léto, říká hráč 28. kola Jakub Říský z Oseku

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 10.06.2018 13:33 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 28. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Přál bych si, aby na naše domácí zápasy chodilo více fanoušků, říká hráč 27. kola Stanislav Legdan z Hluboké.

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 01.06.2018 10:01 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 27. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Stanislav Legdan z Hluboké! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Pro mě osobně jsou zápasy s Katovicemi v podstatě jediné, na které se v sezóně opravdu těším, říká hráč 26. kola Martin Kroupa z Oseku

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 27.05.2018 22:03 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Martin Kroupa z Oseku! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Za rok a půl v mužském fotbale jsem musel hodně přitvrdit, říká hráč 25. kola Matyáš Stuchlík z Dražic

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 18.05.2018 13:40 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je to mladíček z Dražic Matyáš Stuchlík! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hlavně musím vyzdvihnout hru obrany, která mi v zápase neuvěřitelně pomohla, říká hráč 24. kola Vladislav Vanýsek z Milevska

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 11.05.2018 08:16 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal brankář FC ZVVZ Milevsko Vladislav Vanýsek, který prožil vydařený první start za "A" tým v Katovicích, kde vychytal čisté konto. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Jsem rád, že můžu týmu pomoci vstřelenými brankami, míní hráč 23. kola třeboňský Karel Holzepl

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 04.05.2018 08:24 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Karel Holzepl z Třeboně. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

I kdyby Táborsko přijelo v té nejsilnější sestavě, tak na hřišti necháme vše a vyhrajeme, říká hráč 22. kola Ondřej Blažek z Nové Včelnice.

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 27.04.2018 21:35 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Rozhovor s vítězem hlasování (hráčem kola) Ondřejem Blažkem z Nové Včelnice najdete zde.

Rozhovor

Rekreačně chodím chytat hokej, říká hráč 21. kola Jaroslav Mikulenka z Protivína.

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 20.04.2018 12:21 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vítězem se stal protivínský Jaroslav Mikulenka, který vychytal všechny šance Hluboké v druhém poločase. Jaroslav však není brankářem a normálně nastupuje v poli. A měl velkou zásluhu na tom, že Protivín, který hrál více než polovinu zápasu v oslabení, vybojoval na Hluboké bod. 

Rozhovor

Osmnáct branek je pro mě asi zatím nejvíc za sezónu v dospělém fotbale, říká hráč 20. kola Michal Brůžek z Želče.

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 13.04.2018 09:12 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vítězem se stal Michal Brůžek z Želče!

Rozhovor

V kabině se vytvořila skvělá parta a fotbal nás začal bavit, říká osecký hráč kola Jakub Říský!

Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 06.04.2018 07:52 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Hlasování o hráče kola vyhrál Jakub Říský. Jakub je již třetím hráčem Oseku, který na jaře vyhrál hlasování o hráče kola!


Celkový počet článků: 74