Matěj Otepka
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 4.6 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Hluboká nad Vltavou |
| 2019-2020 | FK Vodňany |
| 2015-2016 | TJ Malše Roudné |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 26.09. 16:30 | Doubravka - Hluboká | 2:3 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 02.10. 18:00 | Hluboká - Křimice | 1:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Nýrsko - Hluboká | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,19) | 3 (ø 0,14) | 2 (ø 0,09) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 84 (ø 84,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2043 (ø 78,57) | 3 (ø 0,11) | 7 (ø 0,26) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 2141 (ø 89,20) | 3 (ø 0,12) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 12 | 1070 (ø 89,16) | 2 (ø 0,16) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 55 (ø 55,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 24 | 2097 (ø 87,37) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 14 | 1002 (ø 71,57) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 314 (ø 62,80) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 3 | 26 (ø 8,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 465 (ø 38,75) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |




