Jihočeský | Krajský přebor - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Je to ubohost. Začíná to zavánět krutou cenzurou a totalitní mocí rozhodčích a komisí. Kam jsme se dostali, aby někdo hledal na sociálních sítích, jestli nebyl uražen. Jak trefně píše p. Pintér, ještě by měli chodit do hospod a poslouchat řeči po zápase. Z mého pohledu je ta pokuta ze strany komise zasahování do civilní oblasti. A pokud se to má řešit, tak u klasického soudu jako urážka na cti? A co si budeme povídat. Úroveň rozhodčích klesá. Místo aby hlídali průběh utkání, tak poslouchají, co kdo z hráčů řekne. Dokonce náš hráč dostal kartu za to, že po sporném výroku rozhodčího zakroutil hlavou, podotýkám bez jediného slova. Pak ať se rozhodčí nediví, že některému hráči bouchne kotel a rozhodčímu to vysvětlí "ručně".
Souhlasím s oběma názory. A docela dost jsem zvědavý na to, zda bude stejná komise dodatečně řešit výkon stejného pana rozhodčího v utkání Hluboká - Olešník a jeho nepotrestání likvidačního faulu na Davida Lafatu s následným zraněním a to samozřejmě i dodatečný trest pro faulujícího hráče. Možná o tom někdo prosím napiště na instagram, aby se tím komise zabývala.
Naprosto souhlasím s panem Pintérem. Já osobně bych se asi nedoplatil. Tohle je to nejspodnější dno. Hrál jsem spousta let v Praze, kde to taky co se týče sudích, komise atd, je divočina. Jsou to "gauneři", o tom žádná, ale tohle....Toho kluka je mi líto, ale víc toho sudího. To musí bejt strašnej ubožák. Všichni vědí, že se Dražice chtějí zachránit, Blatná to teď bohužel odsrala, ale co si tímhle vším komise a pan rozhodčí dokazuje??? Absolutně nechápu a tleskám šaškům z komise...
Pokuta 2000 kč. Neuvěřitelné, kam až může fotbal v Česku klesnout. Kdyby si fotbaloví funkcionáři nechali zařídit odposlechy třeba v hospodách, vybrali by na pokutách majlant, tam se kritizují sudí ještě víc. Některé členy DK JKFS osobně znám, nyní ale zjišťuji, že je vlastně vůbec neznám. Jak může někdo klesnout až na takové dno?! Ubohé.
Bez drazicke legendy Lukáše Stuchlíka bude postup velice tezky...doufejme ze se po pul roce hostovani v mexickem FC Cancún vrati opet do Drazickeho valce :)

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Olešník 6 14:5 16
2 FK Protivín 6 22:7 15
3 FK Slavoj Český Krumlov 6 11:6 11
4 TJ Sokol Lom 6 16:7 10
5 TJ Osek 6 17:9 10
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Říský 7
2 Martin Průcha 7
3 Lukáš Dudek 6
4 Marek Sedláček 6
5 David Neužil 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Věra Hochová 32 66% 0
2 pavel mikšátko 29 60% 0
3 Jan Linhart 27 56% 0
4 Matej Kuncendorfer 26 54% 0
5 Pavel Tauber 24 50% 0
Zobrazit celou tabulku