Michal Popovič
2026-2027
| Datum narození | (25 let) |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Spartak Trhové Sviny |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 140 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | T.Sviny - Lišov | 2:1 (1:1) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Veselí - T.Sviny | 1:2 (1:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Římov - T.Sviny B | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | T.Sviny B - Týn B | 1:10 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Nemanice - T.Sviny B | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | T.Sviny B - Dívčice | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Mokré B - T.Sviny B | 2:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 140 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 7 | 247 (ø 35,28) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 7 | 414 (ø 59,14) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 8 | 597 (ø 74,62) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 16 | 1157 (ø 72,31) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 928 (ø 77,33) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 21 | 1028 (ø 48,95) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 15 | 1210 (ø 80,66) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1450 (ø 65,90) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1184 (ø 78,93) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




