16.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Stará Hlína bodovala počtvrté v řadě, doma pěti góly smetla Lásenice

20

Domácí fotbalisté vyhráli čtvrtý z posledních pěti zápasů a přiblížili se k první příčce Okresního přeboru. V rámci šestnáctého kola si jasně poradili s Lásenicí 5:0. Na vysoké výhře se podílelo pět různých střelců. Postupně se trefili Hladílek, Chmátal, Benda, Vonka a Maruška.

FK Stará Hlína
Karel Hrubý (trenér): Vstup do zápasu se nám tentokrát moc nepovedl a trvalo dvacet minut než jsme začali hrát to co bylo potřeba. Poté jsme vstřelili dvě branky a zápas se hrál podle našich not. Ve druhém poločase jsme z mnoha šancí přidali tři branky a utkání v klidu dohráli. Celkově se jednalo o průměrný zápas.

A. Voborský [-] - J. Meškan [-] , R. Jičínský [-] , P. Šauer [-] - J. Hrbek [-] , M. Hladílek [-] , M. Vonka [-] , V. Hadač [-] - M. Benda [-] , T. Balek [-] - R. Chmátal [-]