19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Pacov nečekaně inkasoval osm gólů

10

V sobotu zavítala do Pacova Červená Řečice. Domácí se snažili odčinit prohru ve Speřicích, což se jim první poločas dařilo, co ale přišlo ve druhém dějství nečekali.

První poločas vedli domácí, Tatran zápas otočil

Utkání otevřel gól pacovského Svobody v 7. minutě, když se mu povedlo překonat brankáře střelou z přímého kopu. Hosté rychle zareagovali brankou Roubala. Ve 23. minutě zvýšil stav na 2:1 domácí kapitán Pučálek, jeho oblouček zapadl do soupeřovi sítě. Hosté opět srovnali gólem červenořečického kanonýra Obrance. O několik chvil později odpískal rozhodčí Burza pokutový kop, který proměnil střelec první domácí branky. Do kabin se tak odcházelo za stavu 3:2 pro rezervu Pacova. Do druhého poločasu nalétli s převahou hosté, kteří nenechali domácí vstřelit gól. Při snaze o korigování skóre domácí hru otevřeli a umožnili tak soupeři chodit do rychlých brejků. Hned dvě minuty po nástupu pálil Plachý, o pět minut později opět Obranec. Poté Pacov ještě inkasoval během deseti minut od Pavelky a Plachého. Utkání završil posledními dvěma brankami Obranec. (doplněno ze zdroje slavojpacov.cz)

TJ Slavoj Pacov B
J. Švec [-] - O. Svoboda [-] (71. E. Mareš [-] ) , M. Pučálek [-] , J. Přibyl [-] , L. Šlechta [-] , J. Kučera [-] (9. L. Šlechta [-] ) , D. Přibyl [-] , R. Flígr [-] , J. Rathouský [-] (57. T. Lhotský [-] ) , M. Bezemek [-] , P. Novotný [-] (46. J. Pražák [-] )

TJ Tatran Červená Řečice
J. Aldorf [-] - T. Obranec [-] , V. Pulda [-] , O. Plachý [-] , J. Duchan [-] (74. B. Staněk [-] ) , P. Pavelka [-] (78. T. Dohnal [-] ) , D. Roubal [-] (18. T. Novák [-] ) , D. Krajhanzl [-] , O. Kubíček [-] , J. Dýnek [-] , Z. Káva [-]

ŽK: 30. O. Svoboda , 69. M. Bezemek - 80. T. Obranec .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: BURZA Milan - PRAVEČEK Jaroslav (N), GAUPMANN Vít (N).