Vojtěch Pulda

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka6.3

Kariéra

2015-2016 TJ Tatran Červená Řečice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
888 (ø 88,80) 4 (ø 0,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 13:00 Č. Řečice - Ústrašín 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 15:00 Čejov - Č. Řečice 3:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
23.08. 15:00 Č. Řečice - N. Cerekev 6:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
29.08. 16:30 Vyskytná - Č. Řečice 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 15:00 Č. Řečice - N. Rychnov 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 H. Cerekev - Č. Řečice 2:5 (2:0) 78 78 0 0 0 ano
19.09. 13:00 Č. Řečice - Lukavec 4:2 (2:1) 90 1 0 0 ano
26.09. 15:30 Obrataň - Č. Řečice 2:9 (0:6) 90 2 0 0 ano
03.10. 15:00 Č. Řečice - Pacov B 8:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Počátky - Č. Řečice 1:6 (1:2) 90 0 0 0 ano

Vysočina | Pelhřimov | III. třída A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
13.09. 15:00 Č. Řečice B - Božejov 3:7 (2:1) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Mnich - Č. Řečice B 2:3 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 7 618 (ø 88,28) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 20 1777 (ø 88,85) 8 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 19 1580 (ø 83,15) 8 (ø 0,42) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 20 1624 (ø 81,20) 10 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 20 1659 (ø 82,95) 8 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 12 1020 (ø 85,00) 8 (ø 0,66) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 4 360 (ø 90,00) 5 (ø 1,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 10 854 (ø 85,40) 7 (ø 0,70) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 12 931 (ø 77,58) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 25 2098 (ø 83,92) 8 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 19 1599 (ø 84,15) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 21 1374 (ø 65,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 10 603 (ø 60,30) 6 (ø 0,60) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)