19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Speřice nenechaly Horní Cerekev posunout v tabulce

15. J. Merunka , 70. M. Fejt - 84. J. Šimek
11

V 19. kole se ve Speřicích odehrál duel mezi domácí rezervou na druhé příčce tabulky a Horní Cerekví na třetí příčce tabulky.

Hosté pouze snížili

Speřice vstoupily do utkání lépe a již v 15. minutě se dostaly do vedení po pěkné akci Martina Pohana staršího. Od této chvíle se začala hra vyrovnávat a hosté začali být vepředu nebezpeční, ale ani jednu ze svých akcí nedotáhli do úspěšného konce. Po změně stran domácí hrozili z rychlých brejků a v 70. minutě se jim podařilo zvýšit Fejtem na 2:0. Hosté již jen v 84. minutě výsledek utkání korigovali po rohovém kopu, kdy hlavou snižoval Šimek.

TJ Dálnice Speřice B
Jiří Menšík (trenér TJ Dálnice Speřice B): Byl to velmi kvalitní běhavý fotbal, který mohl skončit vítězstvím obou celků. Díky mazáckému provedení úniku Martina Pohana, proměnění šance Matějem Fejtem a výbornému výkonu Dana Tkadlece v brance jsme nakonec ustáli závěrečný tlak Horní Cerekve a získali tři body. Všichni kluci zaslouží pochvalu za dobrý výkon. (zdroj sperice.cz)

D. Tkadlec [-] - V. Zach [-] , V. Ganobjak [-] - P. Pech [-] , M. Eremiáš [-] (46. P. Huňáček [-] ) , J. Moravec [-] (56. M. Fejt [-] ) , P. Jiřík [-] , J. Merunka [-] , P. Nápravník [-] , J. Boček [-] (76. J. Hnát [-] ) - M. Pohan [-] (46. T. Marek [-] ) -