Štěpán Filsoch

2026-2027

SK Horní Cerekev

PoziceObránce
Průměrná známka7.6

Kariéra

2014-2015 SK Horní Cerekev

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
134 (ø 26,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 16:30 H. Cerekev - Lukavec 5:3 (1:3) 0 0 0 0 ne
22.08. 15:00 Obrataň - H. Cerekev 2:6 (1:1) 23 67 0 0 0 ne
29.08. 16:30 H. Cerekev - Pacov B 3:1 (1:1) 10 80 0 0 0 ne
12.09. 16:00 H. Cerekev - Č. Řečice 2:5 (2:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 15:30 Černovice - H. Cerekev 1:4 (1:2) 9 81 0 0 0 ne
26.09. 15:30 H. Cerekev - Budíkov 2:0 (1:0) 2 88 0 0 0 ne
10.10. 15:00 H. Cerekev - Čejov 3:5 (2:3) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 4 132 (ø 33,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 12 447 (ø 37,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 13 682 (ø 52,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 10 444 (ø 44,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 14 829 (ø 59,21) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 18 1380 (ø 76,66) 3 (ø 0,16) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 10 875 (ø 87,50) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 11 813 (ø 73,90) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 22 1867 (ø 84,86) 2 (ø 0,09) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 24 1956 (ø 81,50) 3 (ø 0,12) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 21 1705 (ø 81,19) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 23 1337 (ø 58,13) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 15 1271 (ø 84,73) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)