Jaroslav Serbus
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 6.9 |
Kariéra
| 2017-2018 | SK Horní Cerekev |
| 2016-2017 | TJ Tatran Červená Řečice |
| 2014-2015 | SK Horní Cerekev |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 796 (ø 72,36) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 16:30 | H. Cerekev - Lukavec | 5:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 15:00 | Obrataň - H. Cerekev | 2:6 (1:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:30 | H. Cerekev - Pacov B | 3:1 (1:1) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 16:00 | Počátky - H. Cerekev | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Černovice - H. Cerekev | 1:4 (1:2) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 15:30 | H. Cerekev - Budíkov | 2:0 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 03.10. 15:00 | Ústrašín - H. Cerekev | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | H. Cerekev - Čejov | 3:5 (2:3) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 14:30 | N. Cerekev - H. Cerekev | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | H. Cerekev - Vyskytná | 6:1 (4:1) | 60 | 60 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | N. Rychnov - H. Cerekev | 1:3 (1:1) | 22 | 22 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 5 | 428 (ø 85,60) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 17 | 1482 (ø 87,17) | 9 (ø 0,52) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 17 | 1287 (ø 75,70) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 13 (ø 1,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 19 | 1480 (ø 77,89) | 5 (ø 0,26) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 20 | 1693 (ø 84,65) | 9 (ø 0,45) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 18 | 1399 (ø 77,72) | 15 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 10 | 891 (ø 89,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 10 | 821 (ø 82,10) | 8 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 19 | 1628 (ø 85,68) | 12 (ø 0,63) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 21 | 1841 (ø 87,66) | 17 (ø 0,80) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,19) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 23 | 2018 (ø 87,73) | 12 (ø 0,52) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 24 | 2081 (ø 86,70) | 23 (ø 0,95) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




