18.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Jiřice v Obratani vítězí

39. P. Fišer , 80. J. Přibyl - 30. P. Příhoda (p.) , 64. M. Sadský , 86. J. Plaček
9

V sobotu do Obrataně dorazily Jiřice. Vcelku vyrovnaný duel rozhodl čtyři minuty před koncem hostující Plaček.

Do posledních minut vyrovnaný zápas

Na obrataňský pažit dorazily Jiřice, které v pátek odehrály dohrávku 14. kola v Pacově. Nicméně od počátku šance na bránu měly. Domácí se na dostřel hostující branky dostali po šestnácti minutách, po rozehraném rohu P. Kudrnáče nakopl gólmana Přibyl. První branka přišla ve 30. minutě na straně hostů. Po faulu obrataňského Vysibla ve vápně odpískal sudí Gapko penaltu. Tu proměnil kapitán Příhoda. Před koncem úvodního dějství vyrovnal Fišer. Přímý kop z půle hřiště odehrál Přibyl na P. Kudrnáče, který hlavou poslal balon Fišerovi a ten pálil. Před bránu se pak ještě dostal dvakrát L. Vlach, který nedokázal dostat balon mezi tři tyče. O druhý zásah na straně hostů se v šedesáté čtvrté minutě postaral nikým nehlídaný Sadský. Obrataňští ovšem výsledek srovnali poté, co po lajně zatáhl míč D. Kudrnáč a nahrával před bránu na Přibyla, který se nemýlil. Šok pro domácí přišel čtyři minuty před koncem. Gólman M. Vlach dostal míč od Pražáka a z oleje nakopl jiřického Plačka, který ho následně obešel a do prázdné rozhodl na 3:2.

SK Obrataň
M. Vlach [-] - L. Menšík [-] , L. Vlach [-] (46. A. Pařil [-] ) , O. Pražák [-] , R. Doležal [-] (83. M. Plášil [-] ) , D. Kudrnáč [-] , P. Fišer [-] , A. Vysiblo [-] , P. Kudrnáč [-] , J. Pavelec [-] , J. Přibyl [-]

SK Jiřice
R. Zabloudil [-] - M. Jelínek [-] , D. Vincenc [-] , M. Melmuka [-] (64. J. Plaček [-] ) , P. Novák [-] , V. Zach [-] , J. Dvořák [-] , M. Sadský [-] , P. Příhoda [-] , J. Řezáč [-] , J. Vincenc [-]

ŽK: 30. A. Vysiblo , 71. P. Fišer - 87. J. Dvořák , 90. V. Zach .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GAPKO Milan - TÁBORA Rudolf (N), SADSKÝ Stanislav (N).