10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Výhru si Horní Cerekev pohlídala

14. J. Serbus , 44. P. Chadim , 78. J. Havel
10

V dohrávce 10. kola proti sobě nastoupili fotbalisté Horní Cerekve a pacovské rezervy.

První poločas přinesl dvě branky

Hned od úvodních minut byl k vidění na kamenické umělce cerekvický nápor, ze kterého ale branka nepadla. Cerekvi se skvěle dařila její typická kombinační hra a soupeře k míči příliš nepouštěla. První gól padl ve 14. minutě, kdy se po přímém kopu Houdka na přední tyči parádně prosadil veterán Serbus. Cerekev poté stále kontrolovala hru a snažila se přidat druhý úder, což se jí ovšem podařilo až ve 44. minutě po centru Duby, kdy se nemýlil P. Chadim. Do kabin tak mužstva odcházela za stavu 2:0 pro "domácí".

Pacov se neprosadil ani ve druhé půli

Obraz hry druhého poločasu se nápadně podobal tomu prvnímu, cerekvičtí nadále kombinovali a snažili se přidat rozhodující branku. Pacovští mladíci se ale úspěšně bránili a postupem času se dostávali i na dostřel Chadimovi svatyně. Největší šanci pak neproměnil Poduška, který vystihnul rozehrávku domácích, obešel brankáře L. Chadima, za kterého v poslední chvíli zaskočil bravurním skluzem na brankové čáře Bečica. Na další gól si tak musela hrstka přihlížejících počkat až do 78. minuty. Po rohovém kopu se trefil z malého vápna Havel.

SK Horní Cerekev
Martin Brada (hráč SK Horní Cerekev): Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a od úvodních minut se nám dařilo hosty přehrávat. Bojovného soupeře jsme zdolali netradičně třemi brankami ze standardních situací.

L. Chadim [-] - J. Serbus [-] (60. J. Kasal [-] ) , M. Brada [-] (67. J. Šimek [-] ) , J. Havel [-] (83. O. Válek [-] ) , L. Houdek [-] , L. Suchý [-] , M. Kůta [-] , P. Chadim [-] , M. Duba [-] , A. Bečica [-] , Š. Filsoch [-]

TJ Slavoj Pacov B
J. Švec [-] - J. Poduška [-] , J. Přibyl [-] (46. J. Pražák [-] ) , D. Přibyl [-] (5. P. Petrů [-] ) , J. Kučera [-] , P. Plášil [-] (74. L. Šlechta [-] ) , P. Novotný [-] (59. A. Tenkl [-] ) , R. Flígr [-] , T. Lhotský [-] , J. Rathouský [-] (59. I. Matijko [-] ) , M. Pučálek [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: OBRANEC Dušan - OŠANEC Jan (N), PRAVEČEK Jaroslav (N).