10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Souboj Jiřic a Žirovnice skončil remízou

10

10. kolo OP Poutník ligy proběhlo v sobotu odpoledne po deštivém ránu. Jiřice na své půdě odehráli duel s Žirovnicí B. Domácí v minulém kole prohráli s Tatranem, hosté porazili Černovice 1:0.

Utkání na těžkém a mokrém terénu nepřineslo ani jednu branku

Sobotní odpoledne přineslo vyrovnané utkání. Zápas nebyl pro oba týmy vůbec jednoduchý, jelikož po dopoledním intenzivním dešti byla tráva mokrá. Již od prvních minut byli více aktivnější domácí, po dvaceti minutách se hosté aktivitou vyrovnali Jiřicím. Gólové šance mohli fanoušci pozorovat na obou stranách hřiště, bohužel se je nedařilo proměnit. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí, dokázali si poradit se soupeřem, ale vždy se dostali k velkému vápnu a prorazit balon do sítě se zkrátka nepodařilo. Hosté se do šancí již nedostávali tolik, jako v prvním poločase. Oba týmy odešly ze hřiště s jedním bodem a bezgólovou remízou.