1.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

V Jiřicích nerozhodně

18

Černovice zahazovaly šance, a tak domácí dlouho sahali po vítězství.

Domácí po půli vedli

Utkání začalo pěkně z ostra a hned několik fanoušků, kteří se po sobotním obědě zdrželi se zákuskem, mohlo litovat, jelikož se skóre měnilo už po dvaceti vteřinách hry. To si na kolmici J.Dvořáka naběhl jiřický M. Jirků a tváří v tvář hostujícímu brankáři se nemýlil. Černovice ale v žádném nesližily zbraně, naopak. Na branku domácích se řítil jeden útok za druhým a hned několikrát se ozvala i branková konstrukce. Do poločasu se už ale skóre neměnilo, a to ani přesto, že se do dvou vyložených šancí dostali i jiřičtí.

Ve druhé půli padly 3 góly

V druhém poločase se hra více vyrovnala a Jiřice dokonce přidaly druhou branku, když si na centrovaný míč z trestného kopu naběhl P. Příhoda. Černovice ze střeleckého zmaru vytáhla až poměrně přísná penalta, kterou bezpečně proměnil Š. Paclík. Od té doby měli hosté opět převahu, i když větších příležitostí se mnoho neurodilo. K vidění bylo pouze pár zbytečných žlutých karet za příliš důvěrnou kumunikaci s rozhodčím. Když už utkání spělo do svého konce, dostal se k nakopnutému balónu za obranu Š. Paclík a krásným lobem z 20 metrů překvapil brankáře Jiřic. Vystřelil tak svému týmu alespoň bod za konečnou remízu 2:2.

SK Jiřice
Jakub Vincenc (hráč): Rychlá branka nás kupodivu trochu uspala a aktivní hra Červnovic nám dělala problémy. Za poločasové vedení jsme tak vděčili pouze třem dobře postaveným tyčím. Dvoubrankové vedení už jsme si měli pohlídat, ale přísná ipenalta po pádu (výsoku) bez byť lehkého kontaktu a gól v poslední munutě mrzí. Nicméně je potřeba uznat, že vzhledem k průběhu hry by to byla výhra nazasloužená.

SK Jiřice
R. Zabloudil [-] - D. Vincenc [-] , P. Příhoda [-] (86. J. Řezáč [-] ) , M. Jirků [-] , J. Dvořák [-] , M. Hájek [-] , T. Jůzl [-] (88. F. Čepelák [-] ) , P. Koten [-] , M. Novák [-] , J. Vincenc [-] , V. Zach [-] (66. R. Čepl [-] )

TJ Sokol Černovice
K. Vošahlík [-] - M. Buček [-] , Š. Paclík [-] , O. Hodina [-] , J. Vlach [-] , J. Tíkal [-] , D. Růžička [-] , T. Kmeťo [-] , T. Kohout [-] , J. Kos [-] , B. Bíro [-] (59. J. Pekař [-] )

ŽK: 62. J. Vincenc , 62. V. Zach , 69. M. Jirků , 79. P. Koten - 44. J. Vlach , 60. D. Růžička , 71. J. Pekař .
Hráči zápasu: Š. Paclík .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: FALTÝNEK Martin - SADSKÝ Stanislav (N), ZÍKA Zdeněk (N).